Ära muretse, et tüütad ingleid oma palvetega. Nad on piiritud olendid, kellel on hea meel tuua sulle rahu. Nagu inimestel on ka inglitel oma erialad. Sa võid paluda neil, kes on teatud alal kõige paremad, aidata ennast konkreetses olukorras või kutsuda järgmisi ingleid:

Külluseinglid. Need inglid juhatavad sind tegema tarku rahalisi otsuseid, edendavad karjääri, toovad rahalist õnne, aitavad üles leida oma põhivajadused, jätavad sulle leidmiseks raha ja aitavad jumaliku ajastamisega, mis puudutab karjääri.

Tervendajainglid. Need inglid, keda juhib peaingel Rafael, tegelevad inimeste tervendamisega oma raviva energiaga, kaotavad tervisemured, annavad juhatust arstiabi puhul, aitavad arstiks saada soovijaid ja arste, vabastavad negatiivsusest nagu viha või pessimism.

Kolimisinglid. Nad aitavad sul leida ideaalse uue kodu, aitavad müüa või välja üürida oma praegust kodu, aitavad uut kodu rahastada, kergendavad kolimist ja kaitsevad su omandit kolimise ajal.

Romantikainglid. Need keerublikud inglid viivad inimesed kokku, tervendavad problemaatilisi suhteid (lisades neile kirge ja rõõmu), pakuvad juhatust hingekaaslase leidmisel.

Hea vormi inglid. Nad tõstavad su motivatsiooni saada oma keha heasse vormi ja seda vormi hoida, juhatavad su õigete harjutuste juurde, vähendavad või kaotavad liigsed isud, aitavad valida tervislikke toite ja jooke ning ei lase sul tunda end millestki ilmajäetuna ega hakata vabandusi välja mõtlema.

Looduseinglid. Neid tuntakse ka devade, haldjate ja loodusvaimudena. Need erilised inglid valitsevad taimi, veekogusid ning kodu- ja metsloomi. Nad aitavad sind aiatöödel või meelitavad su aeda linde ja liblikaid, juhatavad tegema ökoloogiliselt häid otsuseid, kutsuvad õues prügi üles võtma ja aitavad neid, kes soovivad hakata elama vegetaarlase või veganina.

Sõitmis- ja parkimisinglid. Need võimsad inglid aitavad sul leidaoma sihtmärki, jõuda õigeks ajaks kohale ja leida parkimiskohta. (Palu mõttes seda kohta, enne kui jõuad kohale, et anda inglitele aega seda korraldada.)

Iluinglid. Neid juhib ilu peaingel Jofiel ja nad aitavad sul valida parimad riided, soengu ja aksessuaarid mis tahes olukorras; nad juhatavad su suurepärase juuksuri juurde; nad aitavad jonnakate lõuakarvade puhul; nad toovad sulle kingitusi; nad panevad su sisemiselt särama ja näitavad sulle, kui veetlev sa oled!

Perekonnainglid. Need armastavad inglid, keda juhivad peainglid Gabriel ja Metatron, aitavad sind kõigi lastesaamisprobleemide puhul, kaasa arvatud adopteerimine ja eostamine, aitavad koduste projektide ja otsuste puhul, säilitavad perekonna ühtsust ja rahu, julgustavad pereliikmeid olema üksteise vastu avatud ja kaastundlikud, kaitsevad kodu.

Võitlusinglid. Need inglid, keda juhib peaingel Miikael, võitlevad rahulikult ja armastavalt kaotajate poolel ja sotsiaalsete probleemide nimel, aitavad rohujuuretasandi küsimustes, toetavad heategevusorganisatsioone, kaitsevad lapsi ja hoiavad ära koduvägivalda, kaitsevad su kodu ja omandit, annavad julgust ja tegusust neile, kes tahavad rääkida või kirjutada ebaõiglusest, ning abistavad vabatahtlikena tegutsevaid juriste.

Inglitel on olemas ühe või teise sugupoole energiad, mistõttu nende välimus ja teguviis on kas mehelik või naiselik. Meil kõigil on taevased kaaslased - naised või mehed. Niisiis, sul võib olla kolm meest ja üks naine, aga su õel näiteks kaks naist. Kõigil inglitel on tõepoolest tiivad ja taevane välimus, mis sarnaneb renessansi maalidega pühadekaartidel ja religioosses kunstis. Minu kogemuse järgi ei kasuta nad tiibu lendamiseks ja ma pole kunagi näinud inglit "tiibu lehvitamas". Ma olen vaid näinud, kuidas inglid inimese tiiva alla võtavad, et teda lohutada. Ükskord inglid rääkisid mulle, et neil on tiivad vaid meie ootuste tõttu: "Vanasti pidasid inglite maalijad meie valgusaurat tiibadeks, niisiis kujutasid nad meid maalidel tiibadega, ja me ilmume sulle sellisel kujul, et teaksid - need oleme meie, sinu inglid."

Autor: Doreen Virtue

Allikas: Doreen Virtue "Ingliteraapia käsiraamat", kirjastus Pilgrim