8 põhjust, miks võiksid rõõmustada, kui sa pole suhtes:

1. Sa saad oma huvid iga kell esiplaanile seada ja teha täpselt seda, mida hing ihkab. Sul pole vaja arvestada sellega, mida soovib sinu kallim või millised kohustused sul on oma partneri suguvõsa ees.

2. Sul on võimalus leida üles oma tõeline mina, katsetada erinevaid asju, reisida põnevatesse sihtkohtadesse, võtta ette midagi pöörast ja leida üles oma kirg.

3. Sa omandad uusi oskusi. Suudad oma kodus pea kõigega ise hakkama saada ja tead täpselt, kus miski on või milliselt telefoninumbrilt saad abi kutsuda, kui torud lekivad või külmkapp lõpetab töötamise.

4. Sa avastad oma seksuaalsust. Partneriga koos olles on seda samuti võimalik teha, kuid siiski kipub paljude paaride seksielu muutuma mingi aja pärast rutiiniks. Kui oled vallaline, siis soovi korral on sul võimalus proovida uusi asju, sa võid flirtida südamerahuga, ilma muretsemata, et keegi võiks armukadedaks saada.

5. Sa taasavastad kui olulised on sinu sõbrad. Olles suhtes kipuvad sõbrad pahatihti tahaplaanile jääma. Kui oled aga vallaline, siis on sul aega, et pidada maha pikki jutuajamisi ja arutada elu üle kasvõi hommikuni. Võid kutsuda külla oma sõpru, meestuttavaid ja kasvõi endise kallima, ilma et peaksid kellelegi seletama, miks sa seda teed.

6. Sa vastutad ise oma õnne eest. Suhtes inimesed ootavad tihti, et nende partner oleks see, kes neid õnnelikuks teeb. Kui sa oled aga üksik, siis võtad täieliku vastutuse oma heaolu ja õnne eest enda kanda.

7. Tõenäoliselt oled paremas füüsilises vormis. Uuringud on näidanud, et need, kellel on pere ja lapsed, võtavad tihti kehakaalus juurde ja neil on vähem aeg ja tahtmist trenni teha. Keskendutakse muudele väärtustele ja oma keha eest hoolitsemine jääb pigem tahaplaanile.

8. Sa magad paremini. Üksi magamine aitab inimesel paremini välja puhata. Kui sinu kõrval on kallim, kes norskab või ennast pidevalt keerab ja sinult vahel teki pealt tõmbab, siis äratab see sind ning sinu uni on katkendlik. Samuti kui sul on lapsed, eriti veel pisikesed, on rahulik ja segamatu ööuni keeruline.

Seega, palju õnne sulle, et oled vallaline! Kui asjadele sellise pilguga vaadata, siis polegi ju nii halb, et sul hetkel pere või kallimat ei ole. Iga asi omal ajal. Oska lihtsalt nautida seda, mida elu sulle praegu pakub.

Toimetas: Katrin Oidra

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid