Beebi - raskustega võideldes saavutad võidu.

Ema - kui tunned end emana, saad nautida lähedaste heakskiitvat suhtumist. Kui oled ema süles, siis ootab sind ees turvaline aeg. Ema jäetud pärandus tähendab, et kauge sugulane võtab sinuga ühendust.

Isa - kui oled koos isaga, siis ootab sind ees turvaline aeg. Kui isa unenäos nutab, siis on see väga hea märk.

Mees - alasti mees tähendab armunutele õnne. Üksikule naisele tähendab see ammuse meestuttava kohtamist. Kui kohtad unes meest, kes on aluspesu väel, kuuled kellestki oma tuttavast kahemõttelist juttu.

Naine - noor naine tõotab romantikat, vanem turvalisust. Musta riietunud naine toob leina ja ka valgetes riietes naine toob uudiseid haigusest või leinast. Kui näed naise seljas kirgastes värvides hõljuvat seelikut, siis on see märk kergemeelsest või kõlvatut elu elavast inimesest. Alasti naine märgib ausust.

Kallim - sind ootab meeldiv kaaslane. Kui sinu kallim või sulle tuttav inimene sind suudleb, siis ootab sind ees midagi head. Kui sind suudleb võõras inimene, siis peaksid oma hea nime eest paremini hoolitsema.

Laps - sind ootab ees õnnelik aeg. Nuttev laps tähendab, et sul tuleb loobuda millestki teiste heaks. Lapsepõlvekodus olemine koos oma lapsega tõotab nii rikkust kui õnne perekonnas. Lapsevankriga liikumine tähistab abielu.

Sõbranna - ära usalda seda inimest üleliia, keda unes nägid.

Vanaeit - see tähendab alusetuid jutte või halba ilma.

Vanamees - saad tarkust juurde, et oma segaseid asju korda ajada.

Vanavanemad - sinu ettevõtmised kulgevad edukalt. Kui näed vanaema küpsetamas, siis saad kingituse. Vanaema pisarad tõotavad sulle head elu. Vanaema nägemine surnult tähendab lähisugulasele sündivat last.

Tädi - mida lähedasem on unes sinu jaoks tädi, seda paremat aega ennustab enenägu.

Vend - sul on suur vastutus õlgadel. Naisterahva jaoks tähendab venna nägemine, et kohtad peagi mõnda erutavat meesterahvast.

Õde - sinu unenägu ei ole ainult veresugulase sümbol, vaid sinuga sarnase hingeeluga inimese olemasolu sinu elus.

Ülemus - kui sa ise oled ülemus, siis tekivad töökohal ootamatud raskused. Kui keegi teine on sinu ülemus, siis laidetakse sinu tegemisi.

Surnud inimene - kui ise oled surnud, siis ennustab see pikka iga. Kui loed mõne lähedase surmakuulutust, siis paraneb sinu majanduslik seis. Surnud inimesega koos söömine ennustab haigust. Surnud inimesega tantsimine või ühes voodis magamine ennustab õnnetust või tervise halvenemist.

Vaim - kohtad aastatetagust tuttavat.

Seks kellegagi - seksuaalvahekord märgib häbitunnet. Kuid usutavasti ka unenägija head tervist.

Allikas: Tamara Maunonen "Suur unenäoraamat"

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid