"Kindlasti on see seni puuduv osa eestlase teadvusilmast, vähetuntud rapik lingvistilises metsas. Ufo-antoloogia on verstapost teel inimese ontoloogiasse," tõdeb raamatu autor Igor Volke, kes võtab homme algaval kosmosefestivalil "Elu universumis" toimuval saate "Hallo, Kosmos!" avalikult salvestusel vaatluse alla Eesti erilisemad ufojuhtumid.

Kõiksuses on midagi suuremat kui inimene ja midagi vähemat kui Looja - need on meie kosmilised ja universaalsed õed ja vennad. Sellele püüabki Igor Volke "Täiendatud ufopäevikud" tähelepanu juhtida. Raamatusse on kogutud valik lugusid meilt ja mujalt maailmast, mis seda ideed toetavad. Tegemist on Eesti oludes ainulaadse ufo-antoloogiaga, mis oma materjali originaalsuse poolest sobib lugemiseks igale Kõiksusest huvitatud inimesele.

Eestit esindab mahukas välitööde ja algallika materjal, mida ei leia kuskilt mujalt meie maal, veel enam mujalt maailmast. Kõik need kelmikad ja põnevad detailid arvukates lugudes moodustavad peidetud saladuse iga lugeja jaoks, rõhutades mõtet, et "tõde ei ole mitte alati seal, väljaspool", vaid nimelt siin, meie keskel, kelmikalt peidetud moel nendes arvukates avaldatud ja avaldamata lugudes.
Igor Volke on anomaalseid ja paranormaalseid nähtusi uurinud juba ligi pool sajandit ning omab koostöösidemeid paljude ufosid ja anomaaliaid uurivate organisatsioonide ja isikutega.

Ufoprobleemiga on ta tegelenud 1970. aastast fenomenoloogia ja välitööde tasemel, keskkonna anomaaliate registreerimise ja uurimisega on ta tegelenud 1980. aastate algusest.

Igor Volke uue raamatu "Täiendatud ufopäevikud" esitlus:

Teisipäeval, 13. juunil kell 18 Von Krahlis, Tallinnas Raadio 2 saate "Hallo, Kosmos!" 7. sünnipäeval kosmosefestivali "Elu universumis" avalikul salvestusel, kus sirvitakse Eesti värvikaimad ufojuhtumeid.

Vaata sündmuse kohta lisainfot facebookist

Loe ka eksklusiivset katkendit Igor Volke uuest raamatust "Täiendatud ufopäevikud": Alkeemia lugemisnurk. Eesti oma X-failid: "Teadsin, et nemad on siis nüüd tulnukad. Ja siis me hakkasime vestlema."

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid