1. Vanad hinged on väga teadlikud sellest, kes nad on

See teadmine, kes sa oled, annab ka teadmise, mida sa elus tähtsaks pead, mida sa tahad ja mida sa ei taha. Ühelt poolt kõlab see ju hästi, sest see laseb oma valikuid targalt teha, kuid teisalt kahandab see kõvasti kandidaatide arvu.

2. Ülitundlikkus võib suhtele saatuslikuks saada

Kuna sellised hinged tunnevad juba ka väiksemaidki egakõlasid ja pinnavirvendusi, siis võib kergesti tekkida ülereageerimine ja ülemõtlemine, mis viib arusaamatusteni, kui suhe ei põhine sügaval mõistmisel ja armastusel.

3. Vanadel hingedel on kõrgem eesmärk siin elus

Sellised inimesed peavad reeglina saavutama mõne kõrgema eesmärgi, enne kui neil antakse võimalus kogeda tõelist ja sügavat armastust. Seda lihtsalt sel põhjusel, et muidu jääks mõni oluline samm nande elus tegemata, kuna nad armastavad sügavalt ja täielikult.

4. Ainus, kes neid köidab on hingesugulane

Sellised inimesed ei rahuldu pelgalt kaaslasega, kelle seltsis on tore. Seetõttu eelistavad nad olla pigem kauem vallalised aga siiski oodata ära oma õige teine pool.

5. Paljud on neist vaimustunud, kuid nendega koos olla suudavad vähesed

Kuna vanadel hingedel on palju kogemusi, siis tunduvad nad ligitõmbavad, erutavad ja müstilised. Samas, nendega koos olemine ei ole sugugi lihtne, sest selleks, et nendega ka kokku jääda, peab sa ka nende jaoks olema midagi tõeliselt erakordset.

6. Tänapäevased tutvumisviisid on nende jaoks kummalised

Iseenesest pole neil võibolla suurt midagi selle vastu, et paarid tutvuvad pimekohtingul, tinderis või saavad kokku klubis, kuid nende jaoks tundub seeebaloomulik ja võõras.

7. Vanad hinged on loomulikud tervendajad

Kuna nende inimeste jaoks on teiste aitamine ja tervendamine väga loomulik, siis tihtipeale kohtuvad nad pigem selliste inimestega, kes vajavad abi, mitte armastust.

8. Nende jaoks on flirtimismäng väsitav

Sellised inimesd tunnevad end pigem stressis olevana, kui peavad sukelduma kohtingumängu, millel on omad reeglid. Neile tundub tüütu ja mõttetu järgida reegleid, et tunduda lahe. Nad ei mõista, miks ei võiks sõnumitele kohe vastata või miks tuleb oodata oma tunnete välja näitamisega.

9. Vanadel hingedel on "latt väga kõrge"

Nad nõuavad endalt palju ja samamoodi ootavad ka teistelt rohkem.

10. Nende tunded on väga intensiivsed

Kui nad armastavad, siis ikka täiest hingest. Kuid samamoodi tunnevad nad ka hirmu selle armastuse kaotamise pärast. Tihtipeale on see hirm sama tugev. Selline asi võib aga ehitada müüri "vana hinge" ja armastuse vahele.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid