Tere, hea hing, meie oleme su kaitseinglid, kes on sind saatnud sinu sündimise hetkest saadik ... ja kes püsivad truult sinu kõrval kogu elu. Me oleme sinu taevased sõnumitoojad ja kaitsjad. Me ei sekku kunagi sinu enda otsustesse. Seega, kui sa vajad või soovid meie abi, pead sa seda küsima.

Pole oluline, KUIDAS sa meie, inglite abi küsid. Oluline on vaid see, et sa seda teed, sest me austame sinu vaba tahet ja sinu otsuseid. See tähendab, et sa võid rääkida Jumalaga ja paluda meie abi või sa võid suhelda meiega otse - vahet ei ole, sest me kõik oleme ühenduses Jumala tingimusteta armastusega sinu vastu.
Me sosistame sulle vastuseid ja juhatust korduvate mõtete ning intuitiivsete tunnete kaudu. Kui sa tunned tugevat vajadust teha mingi positiivne muudatus oma elus, oleme need meie - sinu inglid -, kes püüavad su palvetele vastata.
Me saadame sulle ülevalt poolt ka märke, nagu näiteks sulgi, münte, vikerkaari, laule, linde ja liblikaid. Kui sa näed või kuuled mõnd meie saadetud märki, tunnetad sa sügaval sisimas, et see on sõnum meilt ... usalda seda tunnet, sest sa ei eksi!
Ära muretse, et sul meie sõnumid märkamata jäävad, kuna me saadame neid korduvalt seni, kuni sa tead, et tegemist pole juhusega.
Armas hing, kui sa oled segaduses ja tunned end hirmununa, oleme sulle lähemal kui tavaliselt. Me näeme, kuidas sa otsustusvõimetuna rapsid, ning palvetame, et sa kutsuks meid appi oma eluprobleeme lahendama. Samal hetkel, kui sa meie abi palud, toome me sinuni vastused Jumala lõputust teadvusest.
Meie, inglid, oleme kõikjal, kuhu sa lähed, ning kõiges, mida sa teed. Kui sa oled hirmunud ja kurb või tunned end üksildaselt, oleme me sulle eriti lähedal. Vaimses mõttes ei ole sa kunagi üksi. Loomulikult austame me su privaatsust ja vaba tahet ning oleme valmis aitama niipea, kui sa meie abi palud.
Me saame aidata sul end rohkem armastada, sest sellele on rajatud kogu õnn ja tervis. Sa ei pea tegema muud kui paluma meid aidata sul enda suhtes rohkem kaastunnet ja andestust tunda ning me pühime õrnalt minema kõik negatiivsed uskumused ...ka need, mis on tulnud teistelt inimestelt.
Hea hing, sa oled sündinud selleks, et olla õnnelik, ja meie püha eesmärk on aidata sul armastada end sama palju kui Jumal.
Autor: Doreen Virtue
Allikas: Kirjastuselt Pilgrim ilmunud teraapiline värviraamat Doreen Virtue "Sõnumid sinu inglitelt"
Kuula ingliekspert Doreen Virtuet ka Raadio 2 saates "Hallo, Kosmos!" - inglise keeles ja eestikeelse tõlkega.