Milline on sinu lemmikparfüüm?

Idamaised lõhnad

Põhinoodid: vanill, ambra, lõhnav tonkapuu, muskaatpähkel, must pipar

Inimesed, kellele meeldivad idamaised lõhnad on väga loovad ja andekad, kuid hindavad üksindust ja traditsioone ning valivad hoolega sõpru. Sageli on nad silmapaistva välimusega ning väga elegantsed. Reeglina on nad haritud ning ka laia silmaringiga.

Tsitruselised lõhnad

Põhinoodid: tsitruselised

Need, kes eelistavad neid värskeid ja eksootilisi lõhnu, on enamasti distsiplineeritud ning järjekindlad perfektsionistid. Nad tegutsevad vastavalt seatud eesmärkidele ning planeerivad iga päeva.

Puuvilja- ja marjalõhnad

Põhinoodid: mustsõstar, vaarikas, virsik, aprikoos jmt

Puuvilja- ja marjalõhnade austajad on suurepärased seltskonnainimesed, peene huumoritajuga meeldivad vestluspartnerid. Neil on kõik liidrile omased jooned, välja arvatud ettearvamatus ja põikpäisus.

Lillelõhnad

Põhinoodid: liilia, freesia, jasmiin, gardeenia

Need, kes kasutavad selle grupi aroome, on head suhtlejad ja truud sõbrad. Nad elavad üksnes armastuse nimel, mõtlemata karjäärile ning rahale.

Puidu- ja metsalõhnad

Põhinoodid: sandlipuu, seedripuu, piparmünt

Puu- ja metsaaroomide valimine näitab inimese vaoshoitust ja konservatiivsust, vastupidavust raskustele ning sügavaid teadmisi oma erialal. Kuid sageli on sellised inimesed liiga umbuslikud, mis võib põhjustada probleeme nii tööl kui intiimelus. Nad harrastavad sporti ja toituvad tervislikult.

Mere- ja ookeani lõhnad

Põhinoodid: meenutavad vetikate ning jõe, järve, mere või vihma lõhnasid

Tõenäoline, et inimene, kes eelistab sellist värskendavat aroomi, kardab kinnist ruumi ning mereavaruste lõhnad mõjuvad temale rahustavalt. Ta on tasakaalukas ja vaikse iseloomuga, töötab palju ja hoolega - ülemus jääb sellise alluvaga rahule!

Allikas: Kirss.net

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid