Tihti arvatakse, et oma hingesugulasega kohtudes tunneme automaatselt ära oma teise poole ning meid täidab suur üksteisemõistmine, õndsus ja armastus. See võib nii olla, kuid olenevat oma arenguetapist ja õppetundidest, mida on vaja läbida, võib hingesugulasega kohtumine olla ka hoopis teistsugune.

Inimene ei ole loodud seda maailma üksi kogema ning selleks, et saaksid sellest kehastumisest võtta parima, jõuda uuele tasandile ja kogeda enda jaoks arendavaid hetki, olukordi ja emotsioone, on meile määratud "teine pool", kes meid täiustab.

Väga tihti saabub hingesugulane meie ellu nii, et me ei märkagi teda esialgu. Tihti juhtub ka nii, et vajame aega, et selle inimesega kohaneda ja paika loksuda. Harvad pole ka juhtumid, kus hingesugulane esialgu lausa vastumeelne on ja vastakaid emotsioone põhjustab. Seda tasub aga võtta nii nagu pusle kokku panemist. Anna endale veidi aega ning kui leiad lõpuks õiged tükid, siis jõuate tõelise harmoonia ja kooskõlani.

Siin on märgid, mis näitavad, et sinu kaaslane on sinu hingesugulane:

1. Sa tunned sisimas, et tegu on hingesugulasega. Teid tõmbab teineteise poole justkui mingi nähtamatu jõud, mis sunnib seljataha jätma kõik muu ja koos edasi minema.

2. Teie teed on ka varem ristunud. Te võite olla põgusalt kohtunud, teil võib olla ühiseid sõpru, võibolla olete lausa ühes ja samas töökohas töötanud. Kuid te ei märganud üksteist enne, kui selleks saabus just see õige aeg.

3. Teie hinged kohtusid just õigel hetkel. Võibolla pidid sa selleks läbima takistusi, ehk ei läinud elu nii nagu ootasid või on sul seljataga keeruline suhe. Igal juhul on sellel, mis sinu elus eelnevalt oli, oluline tähendus - see valmistas sind ette kohtumiseks oma "teise poolega".

4. Te naudite üksteise seltskonda ka siis, kui valitseb vaikus. Paljud inimesed tunnevad ebamugavust või kohmetust, kui saabub vaikus. Tuntakse kohustust võtta üles jutt või sättida end minekule. Kui oled koos oma hingesugulasega, siis ei tunne sa muret ega piinlikkust vaikuse üle, vastupidi, te naudite rahu ja vaikust koos ning tunnete end suurepäraselt.

5. Te "kuulete" üksteise mõtteid. Kuna teie vahel on tugev ühendus, siis suudate tunda, kui kallim mõtleb sinu peale. Tihti tekib tugev tunne näiteks enne kui kallim helistab või enne kui kohtute. Sa suudad tunda kui ta on rõõmus või mures ilma, et ta seda veel öelnudki oleks.

6. Sa suudad tema vead positiivseks pöörata. Jah, me keegi pole täiuslik ja meil on omad nõrkused ja vead. Sa suudad aga enamasti alati mõista, mis on milleks hea ja kuidas see negatiivne positiivseks pöörata.

7. Teil on elus ühised eesmärgid. Te jagate samu uskumusi ja väärtusi ning soovite jõuda samade lõpptulemusteni. See et tähenda, et peaksite seda täpselt ühte moodi tegema, sugugi mitte. Jääte mõlemad küll oma valitud viiside juurde, kuid lõpptulemusena soovite jõuda ühiste tulemusteni.

8. Te ei karda üksteisega rääkida oma tunnetest ja mõtetest. Oma emotsioonide väljendamine ei ole alati lihtne, eriti kui need võivad mõjutada sinu kaaslast. Kui sul on partneriks hingesugulane, siis sa ei muretse selle pärast, mis võib juhtuda, vaid saad ka oma suurimatest hirmudest ja kõhklustest rääkida ilma negatiivsete tagajärgedeta.

9. Te annate kaaslasele julgelt aega, et tegeleda oma asjadega ning vajadusel üksi olla. Teid ei hirmuta see, kui teie partner soovib olla üksi või veeta aega sõprade ja sõbrannadega. Hingesugulane toetab oma kaaslase hobisid, harrastusi ja eneseotsinguid.

10. Te ei karda vajadusel vabandada. Kõigil tuleb ette tülisid, vihastamist ja emotsioone, mis ei ole alati just kõige meeldivamad. Kui sa aga suudad nendest hiljem rääkida ning vabandada oma käitumise pärast, siis näitab see, et austad oma kaaslast.

11.Tunnete, et parim paik maailmas on kaaslase kaisus. Kui sa tunned, et päeva lõpuks ei soovi sa mitte midagi muud, kui olla lihtsalt oma kallima embuses ja nautida rahu, soojust ja õnne, mida teie koos olemine pakub, siis võid öelda, et oled leidnud oma õnne.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid