Inimeste käed saab suures plaanis jaotada nelja tüüpi ja iga tüüp on seotud ühe elemendiga - maa, tuli, õhk või vesi.

1. TULI

Tule käed on suure peopesa ja lühikeste sõrmedega. Räägitakse, et mida lühemad on sõrmed, seda põikpäisem inimene on. Selliste kätega inimesed on lausa loodud tegutsejateks. Nad on kirglikud ja justkui määratud teisi juhtima ja olema liidrid. Nad suudavad kiirelt ja kindlalt otsuseid vastu võtta ja teisi kriitilistes situatsioonides mõjutada ja inspireerida. Selliste kätega inimesed on ka väga seltskondlikud ning neile meeldib tegeleda spordiga, viibida palju looduses ja samuti tegutseda valdkondades, mis on seotud meelelahutuse ja lõbutsemisega.
2. MAA
Maa tüüpi käed on ruudukujulise peopesa ja väga lühikeste sõrmedega. Usutakse, et selliste kätega inimesed on väga vastusvõimelised ja nende peale saab alati kindel olla. Elus stabiilsuse ja kindlustunde saavutamine on nende jaoks väga oluline. Rääkides tunnetest, siis maa tüüpi kätega inimesed kipuvad olema pigem rahulikud, tasakaalukad ja loomu poolest heasüdamlikud. Selliste kätega inimestele meeldib tegeleda aianduse, metsanduse ja puutööga. Nad on maalähedase elustiili ja põhimõtetega.
3. ÕHK
Õhu tüüpi käed on ruudu- või ristkülikukujulised ja sõrmed on ligikaudu sama pikad kui peopesa. Seda tüüpi kätega inimesed on väga intelligentsed ja väga hea suhtlemisoskusega.Sellised inimesed kipuvad aga ka pahatihti liigselt muretsema ja üle mõtlema. Selliste kätega inimeste seas on palju loominguinimesi ja professoreid.
4. VESI
Vee tüüpi käed on kitsa ja pilkiku peopesaga ja ka sõrmed kipuvad olema pigem pikad ja peened. Sellised inimesed on hea kujutlusvõimega, unistajad ja paindliku meelega. Selliste kätega on rohkem romantikuid ja väga tundlikke inimesi, kellel on hea intuitsioon. Vee tüüpi kätega inimesed on tihti huvitatud muusikast, kirjandusest ja müstikast. Tihtipeale tegelevad sellised inimesed heategevusega ja on vaimsed juhid või motivaatorid.
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid