Siin on tarkuseterad, mida tasub meeles pidada, kui soovid, et sinu elus oleks rohkem armastust.

Armastuse jahtimine ei too kunagi õiget kaaslast, vaid loob igatsust ja kurbust. Armastus ei asu kunagi meist väljaspool; armastus on meie sees. Ära nõua, et armastus jõuaks sinuni viivitamatult. Võibolla pole sa selleks valmis, või pole veel arenenud sellisesse seisu, et tõmmata ligi sellist armastust, nagu soovid. Ära rahuldu ükskõik kellega lihtsalt selleks, et sul oleks keegi.

Pane paika oma nõudmised. Millist armastust sooviksid ligi tõmmata? Tee nimekiri enda omadustest ja sa tõmbad ligi inimese, kel on need samad omadused. Sa võid põhjalikumalt mõelda selle üle, mis armastust on seni takistanud. Äkki on see kriitiline meel? Tunne, et sa pole midagi väärt? Ebareaalsed nõudmised? Lähtumine filmistaari välimusest? Või kardad sa intiimsust? Või usud, et sa pole armastust väärt?

Ole armastuseks valmis, kui ta tuleb. Valmista pinnas ette ja ole valmis armastuse eest hoolitsema. Kui oled armastav, siis sind armastatakse. Ole avatud ja armastusele vastuvõtlik.

Valmista enda meel armastuse saabumiseks ette enesesisendusega. Armastan end ning käitun kõigiga ja mõtlen kõigile armastavalt, sest tean, et see, mis minust välja kiirgab tuleb mulle mitmekordselt tagasi. Tõmban oma maailma vaid armastavaid inimesi, sest nemad peegeldavad seda, kes ma olen. Armastan end ja andestan seetõttu minevikule ning vabanen kõigist mineviku kogemustest ja saan vabaks. Armastan end ja elan seetõttu täiel rinnal olevikus, kogen igat hetke kui midagi head ja tean, et mu tulevik on helge, rõõmus ja kindel, sest olen Universumi armastatud laps,Universum hoolitseb armastavalt minu eest nüüd ja igavesti. Minu maailmas on kõik hästi.

Allikas: Louise L. Hay "Tervenda end ise", kirjastus Pilgrim