Olen harmooniline inimene

Sisendan endale järgmist: olen Taevaliku Meele keskmes - täiuslik, terviklik ja lõpetatud. Taevalik vägi juhib kõik minu tegemised õigesse rööpasse ja õigete tulemusteni. Kõik, mida teen, ütlen või mõtlen, on harmoonias tõega. Minu elu ja minu elusündmused kulgevad täiuslikult ja pidevalt. Mul on turvaline muutuda. Lasen lahti kõigist mõtetest ja võngetest, mis on seotud segaduse, kaose, ebakõla, lugupidamatuse või usaldamatusega. Sellised mõtted eemaldatakse minu teadvusest täielikult. Olen harmooniliselt seotud iga olendiga, kellega kokku puutun. Inimestele meeldib minuga koos töötada ja olla. Väljendan oma mõtteid, tundeid ja ideid ning need võetakse ilma vaevata teiste poolt vastu. Olen rõõmsameelne inimene ja meeldin kõigile. Olen hoitud. Rõõm tervitab mind kõikjal. Minu maailmas on kõik hästi ja minu elu muutub kogu aeg paremaks.

Harmoonia tööl

Otsi oma südamest tööl tekkinud ülekohtu ja ebaõiglusega seotud tundeid. Lase neil tunnetel minna.Oled vaba.

Olen keskendunud tões ja rahus. Sisendan endale järgmist: ükskõik kus viibin, on seal Vaim, Lõpmatu hüvang, Lõpmatu tarkus, Lõpmatu harmoonia ja armastus. Teisiti ei saakski olla. Pole mingit duaalsust. Sellepärast kuulutan ja kinnitan just siin ja just praegu sellel töökohal, et siin on ainult Igavene harmoonia, tarkus ja armastus. Pole probleeme, millele ei leiduks lahendusi. Pole küsimusi, millele ei leiduks vastuseid. Otsustan nüüd tõusta probleemi kohale ja otsida Taevalikult õiget tegutsemisviisi, et lahendada ebakõla, mis on tekkinud töö harmoonilisse atmosfääri. Olen valmis õppima ja arenema selles näilises ebakõlas ja segaduses. Lasen lahti igasugusest süüdistamisest ja pöördun tõe leidmiseks endasse. Olen veel valmis vabanema kõigist meie teadvuse mustritest, mis on andnud oma panuse praeguse olukorra tekkeks. Otsustan teada tõde ja tõde teeb mu vabaks. Mind ja kõiki teisi siinviibijaid valdab nii sisemiselt kui väliselt Taevalik tarkus, Taevalik harmoonia ja Taevalik armastus. See töö on Jumala töö - Jumal on see, kes suunab ja juhib kõiki meie liigutusi. Kuulutan endale ja teistele siin töökohas olijatele rahu, turvalisust, harmooniat ja sügavat armastust, mida suunata endale ja olla valmis rõõmuga jagama teistele. Me kõik keskendume tõele ja elame rõõmsalt.

Heakskiit

Vaata peeglisse ja ütle: "Armastan ja aktsepteerin ennast just sellisena, nagu olen. "Mis mõte sul pähe tuleb? Pane tähele, mida sa tunned. See võib osutuda sinu probleemi keskmeks.

Kiidan heaks kõik oma tahud. Tervenemise või terviklikuks saamise kõige olulisem osa on aktsepteerida kõiki oma mitmekülgseid tahke. Olid ajad, mil meil läks hästi ja olid ajad, mil meil ei läinud nii hästi. Olid ajad, mil tundsime kabuhirmu ja olid ajad, mil me armastasime. Olid ajad, mil olime väga rumalad ja tobud ja olid ajad, mil olime väga säravad ja targad. Olid ajad, mil saime tunda põlgust ja olid ajad, mil olime võidukad. Kõik need osad kuuluvad mina-olemise juurde. Enamik probleemidest tekibki sellest, kui me ei lepi mõne oma tahuga - ei armasta ennast üdini ega tingimusteta. Pole vaja vaadata oma elule tagasi häbiga. Vaadake minevikku kui Elu rikkalikkust ja värvikust. Ilma selleta poleks me täna siin. Kui kiidame enda heaks, muutume terviklikuks ja saame terveks.

Kui sa ei armasta ennast täielikult, tervikuna ja üleni, siis mingis eluetapis õppisid seda mitte tegema. Nüüd saad ümber õppida. Alusta sellest, et ole enda vastu lahke.

Kiidan heaks kõik, mille olen endale loonud. Armastan ja aktsepteerin ennast täpselt sellisena, nagu olen. Olen endale toeks, usaldan ja aktsepteerin ennast, ükskõik kus ma olen. Võin olla oma enda südame armastuses. Panen käe pea peale ja tunnetan seal armastust. Tean, et minu jaoks on piisavalt ruumi aktsepteerida ennast just siin ja praegu. Kiidan heaks oma keha, kehakaalu, pikkuse, välimuse, seksuaalsuse ja kogemused. Kiidan heaks kõik, mille olen endale loonud - oma mineviku ja oleviku. Olen valmis laskma tulevikul tulla. Olen Taevaliku, Võrratu Elu Väljendus ja väärin parimat. Võtan selle nüüd enda jaoks vastu. Kiidan heaks imed. Kiidan heaks tervenemise. Kiidan heaks terviklikkuse. Ja üle kõige, kiidan heaks iseenda. Olen väärtuslik ja pean kalliks seda, kes ma olen. Ja nii see on.

Allikas: Louise L. Hay "Südametarkused", kirjastus Pilgrim