Interneti avarustesse sukeldudes ning maavälise elu kohta googeldades mõistame, et materjali selle kohta on rohkem kui lugeda jõuaks. Kui palju sellest on tõene, jääb igaühe enda otsustada. Tõendusmaterjale on erinevate allikate väitel piisavalt, kuid peavoolumeedia ei ole eriti huvitatud selle kajastamisest.

Kas tegemist on meie ebaküpsusega või vandenõuteooriaga või mingi muu põhjusega, saame me teada varem või hiljem. Üks on selge - inimeste mass, kes usub maavälise elu olemasollu (ning ootab nendega kohtumist) kasvab jõudsalt. Ainuüksi Hiinas on üle 10 miljoni UFO-entusiasti, kes mitte ei usu, vaid on veendunud ning survestavad valitsust avalikustama maavälise elu kohta protokollitud andmeid.

Kas ja miks on UFO teema nii olulise tähtsusega kogu inimkonnale?

Võime ju mõelda, et mis sellest ikka muutuks, kui "naabri" nägu näeks. Kuid tegemist ei ole ainult "uue naabriga", vaid ideega, mida ümbritseb teadmatus. Meie ühiskonnas on hirm ja teadmatus käinud käsikäes nagu "sukk ja saabas", kuid see ajastu on lõppemas. Inimesed mõistavad üha rohkem ja rohkem, kes nad tegelikult on ning kuhu poole nad suunduda soovivad. Samuti on juhtunud minu, minu kaasa ja paljude teistega.

Jõudsasti on enesearengule hoogu andnud üle nelja aastatagune tutvumine Bashariga. Esimest korda kuulsin Bashari häält tasuta viie-osalises workshopis "Holographic Universe".

Esmamulje Basharist oli jahmatav. Kujutlesin Bashari hüperenergilise inimesena, kes taarub ühest lava otsast teise ning räägib intensiivse tooniga elu olemusest. See energia nende sõnade taga oli nii võimas, et algul tundsin end lausa ebamugavalt. Hoolimata sellest, ei saanud ma eirata tema mõtete sügavust, mis omakorda tekitas aina enam huvi. Rohkem tema kohta uurides selgus, et tegemist ei olegi laval taaruva inimesega, vaid toolil istuva ja ennast tulevikust ja/või maavälist olendit kanaldava mehega, kelle kodanikunimi on Darryl Anka.

Darryl on kanaldanud üle 30 aasta Essessaani tsivilisatsioonist pärit olendit, keda tuntakse Bashari nime all, mis tähendab araabia keeles positiivse sõnumi toojat. Teda aina rohkem uurides ning tema mõttevorme analüüsides, püüdsin ikka ja aina leida tõestust, et milles seisneb pettus, kus on peidus konks?

Olen otsinud vastuolusid tema esitatud ideedest, kuid tulutult. Tänaseks võin öelda, et tema ideede ellurakendamine on toonud positiivse muutuse minu ja minu kallima ellu. Paljud mõttevormid on võtnud uue tähenduse. Näiteks, kui enne võrdlesin maailma pidevalt hinnangute, nagu "hea/halb" või "parem/halvem" printsiibi järgi, siis nüüd märkan hoopis erinevust ning mitmekülgsust. Mõistes, et erinevus rikastab, on võtnud ära raskuse, mida oli konstantselt tootnud võrdlemine ja sildistamine. See on kõigest üks näide paljudest muutustest eneses.

Nende aastate jooksul on tema materjali tundmaõppimine viinud sünkroonselt sündmusteahelikku, mis on juhatanud mind temaga näost-näkku kohtumiseni privaatsessioonil, mis toimus Prahas 13. oktoobril 2016.

Sellele järgnes 14.oktoobril Euroopa esilinastus Darryl Anka filmile "First Contact" ehk "Esimene kontakt" ning järgmisel päeval 4-tunnine seminar "Amplifying First Contact" ehk "Esimese kontakti võimendamine".

Privaatsessioonil saime kaasaga vastused küsimustele, millele teadaolevalt keegi teine ei oleks osanud vastata. Enamik küsimusi olid isiklikud ega kuulu avalikult lahkamisele.

Ervin oma kaasa ja Darryl Ankaga (keskel)

Eesti kohta üldiselt küsides, saime teada, et erinevatel gruppidel (näiteks riigiti) on iseärane arusaam kollektiivsest reaalsusest, kollektiivsete teemade uurimiseks. Nii palju kui on inimesi, on ka põhjuseid kõiksuse mitmekülgsuse kogemiseks. Kuid üldine idee seisneb selles, et me oleme väga paindlik väikerahvas ning ükskõik kui alla meid keegi ka ei suruks, me tõuseme uuesti üles. Oleme valinud tugeva polaarsuse vaheldumise enesearenguks ehk teisisõnu, talume lihtsamalt muutusi. Sellest võibki tulla meie kohta ütelus "uhke rahvas" ning miks mitte olla uhke paindlikkuse üle.

Prahas toimunud seminarile kogunesid inimesed selleks, et tõsta oma vibratsiooni, mis lähendab kontakti maaväliste tsivilisatsioonidega.

Seminar "Amplifying First Contact"

Inimesed, kes seminarile tulid, olid avatud ning keskmisest rohkem teadlikud ja huvitatud maavälisest elust. Bashari seminaride ülesheitus algab tavaliselt tema poolse 15-minutilise monoloogiga, millele järgneb küsimuste ja vastuste voor dialoogina ning seminar lõpeb Holotoop-meditatsiooniga. Küsimasaajad loosib laval välja Darryl Anka isiklikult loosikastist nimedega silte välja võttes.

Darryl kanaldamas Bashari

Bashari põhiidee inimkonnale "Follow your excitement!" ehk "Järgi oma vaimustust!" seisneb selles:

  1. Tee seda, mis pakub sulle kõige rohkem elevust ja naudingut;
  2. Tee seda nii hästi, kui sul on võimalik;
  3. Tegutse ilma igasuguse nõudmise ja oletuseta, sealjuures aktsepteerides saadud tulemust.

Bashari sõnade järgi on selles valemis "täielik komplekt" enese kiireimaks positiivseks arenguks, et elada iseendaga kooskõlas.

Täpsemalt ning rohkem infot sellest eduvalemist leiab inglise keeles siit.


Dokumentaalfilmi "First Contact" esilinastus Euroopas

14. oktoobril 2016 toimunud dokumentaalfilmi "Esimene kontakt" Euroopa esilinastusele oli kokku tulnud üle 600 inimese, kellest 80% oli väljastpoolt Tšehhit (eestlasi koos meiega teadaolevalt viis).

"Esimene kontakt" oli minu jaoks sarnast tunnet tekitav nagu kunagi "Matrix'i" filmi esimene osa, mille kaudu antakse mõista, et elu on "eesriide taga" palju sügavam, kui esialgu paistab.

See ei ole Hollywoodi film, vaid dokumentaalfilm tõestisündinud loost, milles jagatakse praktilisi nõuandeid, et elada iseendaga rohkem harmoonias.

Film põhineb Darryl Anka elulool, kuidas ta hakkas kanaldama Bashari. Filmis on elusatud tema nägemused ja kogemused ning on toodud välja teaduslik seisukoht kanaldamisest.

Samuti saab filmist vastused küsimustele, mida on juba tuhandeid aastaid küsitud: Mis on aeg? Miks me siin oleme? Mis on meie eesmärk? Kuhu edasi?

Filmi ei saa osta DVD-na. "Esimese kontakti" levitamine käib läbi isikute üle maailma, kes on võtnud endale südameasjaks seda kinodes kajastada.

Eestis on võimalik filmi näha kõigest seitsmel korral väärtkinos Artis (mis asub Tallinnas Solarise keskuses) ajavahemikul reede, 13. jaanuarist kuni neljapäeva, 19. jaanuarini, algusega kell 19.00, filmil on eesti- ja venekeelsed subtiitrid.

Autor: Ervin Ambach

Allikas: Telegram.ee

Uuri lisa filmi "Esimene kontakt" kohta: First Contact, IMDB ja facebookist.

Pileteid on võimalik osta Piletilevist või Artis kinost.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid