Mida sina siis sellest maailmast tahad? Kas vaimsus mahub sellesse klantsitud ja võlts-säraga maailma? Mida üldse on aina enam vaimsustuval inimkonnal materiaalsest maailmast oodata? Mida on materiaalsel maailmal meile enam üldse pakkuda? Kui kaugele see näiline illusoorsus läheb, et me mõistaksime oma tõelist väärtust ja olemust? Ärgakem!

Mäletan üht oma õpetajatest, kes ütles, et enne tõelist valgustumist on vaja läbida kullast kütked. Ehk neid kuldseid köidikuid on kõige raskem vabastada. Läbi ajaloo on valitsejad ja kuningad jätnud oma maise vara ja liikunud eraldatusesse, et saada valgustunuks. Vaimsed inimesed, kes on oma arengus jõudnud materiaalsuse läbimise ja loobumise piiripunktini, on aga pandud tõeliste katsumuste ja valikute ette. Parimal juhul jätab elu teid millestki ilma, halvimal juhul tuuakse kuldkandikul äärmiselt säravaid ja ahvatlevaid pakkumisi. Kust leiaks aga tõeliselt sisemise äratundmise, mida võtta, mida jätta, mis on õige ja mis on vale? Kas sind aitaks küsimus: kui palju on sul tegelikult vaja, et olla päriselt õnnelik? Tunneta seda!

Minu jaoks on maailm oma olemuslikult külluslik

Puudust võib tunda ainult meie valesti treenitud meel, mis hakkab madalamates standardites otsima asendusainet ja kõrge standardiga ego hakkab leidma põhjusi, miks mitte rahul olla - pidime kolima väiksemasse korterisse, pidime suurema, kallima ja uhkema maja vahetama väiksema ja lihtsama vastu, pidime luksusauto vahetama keskklassi auto vastu, pidime oma auto müüma, et sõita trammiga. Teadmata, et igal hetkel, mida iganes meie hing kogeb, mistahes külluse tasandeid, on see ainult meie hinnang, meie õpitud väärtus, et seda ei ole piisavalt.

Mille poolest erineb vana ja eriti suure südamega üles ehitatud majalobudik, ilma hingeta ja vaid materiaalse uhkuse eesmärgil püsti pandud teemantlossist? Mõelgem sellele. Kas sa suudad vabaneda oma hinnangutest näilises materiaalses mõistuslikus maailmas ja teadvustada, et kõik on külluslik? Planeet Maa oma olemuselt on külluslik - iga leht puul, iga rohulible, iga puhas veemolekul, iga kristalliline liivakivi on äärmine küllus! Ja tänutunne kogeda seda kõike sellel imelisel avataarilikul Ieva-planeedil, mis on tõelises hinguses, on tõeline seiklus ja kogemus! Tänulikkus! Küllus!

Mingil hetkel saame me teadlikuks, et oleme piiritud hinged, kelle jaoks siin maises mõttes on materiaalsus ainult üks vahend ja suur mäng. Suurte onude mäng, kes veel üritavad ise oma piiritus olemuses teisi uhkelt kontrollida, teadmata, et ka nemad on piiritud ja et nende treenitud egomeel arvab, et suudab kedagi näiliselt kontrollida ja panna inimesi tegema nii, nagu keegi "kõrgem" ja "suurem" heaks arvab. Vabad hinged rakendatakse süsteemidesse, kus hing tunneb end lõhestununa, kus keha ja vaim hakkavad protestima, sest tegelikult sündisime ju vabaks.

Kuidas leida oma tee siin eriliselt kontrollivas maailmas?

Et mõelda oma vabu mõtteid ja tunda oma vabu tundeid igas erinevas nüansis, tundmata nende pärast häbi - armastusest vihani ja armumisest mahajätmisvaluni välja, teades, et need kõik keerukad teed on vaid mõeldud meie valgustumiseks ja lõplikuks vabanemiseks. Võtta kokku kogu oma julgus, tõmmata kopsud külluslikku hapnikku täis ja sukelduda kõige sügavamasse ookeani - iseendasse - leides sealt selle, mis on tõeliselt teemantväärtuslik!

Paljud, kes on minu poole pöördunud nõuannet saama just vaimse maailma raamides, on nii või naa tulnud teatud tasandil raha teemadel. Kõik taandub rahale. Meie haigused - nii füüsilised kui psüühilised, on tugevalt seotud materiaalse maailma köidikutega.

Toon lihtsa näite. Näiliselt äärmiselt tunnustatud ja edukas ema, kes kasvatab üksinda oma vaimupuudega tütart, on ennast haigeks töötanud. Miks? Sellepärast, et raha on ju vaja, aga lapsele ta välja näidata ka ei saa, et tal oli peale lahkuminekut äärmiselt raske ja ta kukkus emotsionaalselt ja vaimselt kokku. Et tegelikult on ta ennast raha pärast ja hakkamasaamise nimel töövõimetuks töötanud. Lisaks on lapse vaimne puue seotud ema läbitöötamata traumadega, sest lapsed tulevad ju oma vanematele appi nende karmat ja emotsioone lahendama. Kohutavalt kurb! Ja mille nimel - ta ei ole isegi õnnelik, tal puudub eraelu ja ainsaks tema elushoidjaks on tema laps ja ka see on tõeline raskus, mitte enam rõõm. Nüüd ennast jalutuks töötanud naine on hakanud abi otsima. Tema emotsionaalset varingut on nähtud, tema karma on aktiivne, tema õppetunnid saavad läbitud, kui ta teadvustab ja terveneb. Me võime vaid palvetada, et kõik materiaalsusesse eksinud hinged leiaksid oma tee, sest me oleme üks ja iga ühe edusammud mõjutavad koheselt meie igaühe edusamme.

Kuna hingeaitaja ei saa kedagi rikkamaks ega vaesemaks teha ja veel vähem tegeleb ta pangandusega ja kui kellelgi on aitaja juurde pöördumisel soov rohkem raha saada (mida tehakse väga palju!) ja et nägija peaks näitama, kust need küllusekanalid ja kullakangid peaksid saabuma, siis raiskate vaid enda väärtuslikku eluaega. Peale kõike te alandate tohutult selle aitaja potensiaali! Tõeline aitaja on juba läbinud oma materiaalse vabanemise ja tema saab teid aidata vaid vabaneda sinu materiaalsetest köidikutest.

Kas te tegelikult kardate vaesust, piinavat nälga, isegi surma?

Mõelge, mis on teie tõeline probleem rahateemade taga! Teinekord katab raha midagi, mis on teie sees puudu. Miks te ei tunne ennast väärtuslikuna siis, kui teil ei ole palju või kui teil ei ole üldse? Ja kui me tegelikult juba täna hinges tajume, et raha ja materiaalsus ei ole enam ammu näitaja ja et meie hetk selles heaoluühiskonnas rolli mängida oli vaid näiline hetk tervest meie saatusest.

Näitaja on see, kes on see hing, kes päriselt kõnnib ja teeb oma elu siin maa peal. Näitaja on see, kui see hing julgeb tõesti tulla avalikuks oma tõeliste annetega, millega ta sündis - kartmata olla see, kes tema on, ja teades, et kui ta kõnnib mööda oma hinge rada, saab ta kõik, mida ta vajab - igaüks!

Tõeline hingeaitaja tahab sind vabastada ihnusest ja ahnusest, kullamaailma raskustest, meeleheitlikust omamistundest, valel moel rikastumisest, võltsidest teemantidest ja kõigest, kus sinu hing on kinni. Mida vähem me omame, seda kergemini liigub külluse energia meie elus! Mida vähem on seda, mis katab meid näiliselt, seda rikkamaks muutub meie meel. Olen tänulik ühele oma väga heale õpetajale, kes ütles, et kui vaimsel inimesel oleks palju raha ja kulda, satuks ta üsna suure tõenäosusega valele teele - see on tõeline ja sügav tõde ja ma austan igat kui viimset tähte selles lauses ja selle mõtte sügavamat teadmist. Ja vaimne on igaüks siin planeedil.

Teame, et meile antakse täpselt nii palju, kui me vajame!

Omamise aeg on läbi! Uue põlvkonna lapsed näitavad meile teed - nende soov ei ole omada ja ennast kinnistada mateeria külge. Nende suurim soov on olla vabad ja liikuvad, elada hetkes ja nautida seda, et kõike, mida nad vajavad, on maa peal piisavalt. Õpime nendelt ja olgu nad meie valgustajad!

Raha ja mateeria energia on tihke ja raske. Isegi seda blogi kirjutades tunnen, kuidas mu sõrmed vahepeal tahavad seiskuda, kuid mõte õnneks liigub kiiremini. Täpselt nii raske on, kui olete raha ori. Rahaegregor varjutab hingede tõelist ilu.

Ära kunagi müü oma hinge ära! Krahh on see, kui sa oma hinge müüd.

See on tõeline katastroofiline krahh ja mitte keegi ei saa sellest lõplikult kasu. Tõeline võimsus areneb aga siis, kui lood oma hingeteed mõtlemata rahale - ja küllus katab seda.

Tee seda, milleks sina tulid - anna maailmale seda, mis tõstab maailma vibratsiooni! Laula, ole rõõmus, rõõmusta koos lastega - aita inimesi, aita oma vanemaid ja vanavanemaid. Hoia oma lähedasi ja tee keegi iga päev õnnelikuks! Vähenda kannatusi ja palveta kogu inimkonna nimel, et nad oleksid juba tervenenud ja õnnelikud. Soovi kõikidele eksinutele, et nad leiaksid oma tee. Tee iga päev nii, et sinu ümbrus särab. Puista oma sära kõikjale, kuhu sa lähed, tahtmata midagi tagasi saada. Valgustu ja valgusta maailma! Ja naerata!

Kõik need päevad, mida teed külalisena siin maa peal, tee nii, et oled tõstnud nii iseennast kui ka neid, kellega siin koos seikled! Ära muretse liiga palju materiaalsuse pärast! Kõik sinu vajadused saavad kaetud, kui täidad oma hinge teed. Usu mind, sest ma tean seda ja sest mina usun sinusse. Sul on kõike piisavalt. Vabane köidikutest ja usalda!

Namaste!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid