Küllus on rahulolu, mitte raha

Kui sa toidad oma hinge, siis hakkab väline keskkond sind kohe vastu toitma. Küllus on eelkõige rahuloluline tasakaal, mil meil ei ole millestki puudust ega pole midagi üle, kõik on täielikus harmoonias. Sa tarbi kogemusi, mitte asju ja sinu hing hakkab elama ning elu selle ümber rõõmust sillerdama. Vajalikud asjad sinna juurde tulevad nii või naa.

Universum annab ainult niipalju kui on vaja

Soove täidetakse vajaduspõhiselt. Selleks, et midagi saada, pead olema enda jaoks eelneva ära lahendanud. Näiteks, kui soovida uut kodu, tuleb õppida vana koduga rahu tegema. Tahtes uut tööd, piisab kui lasta emotsionaalselt oma praegusest töökohast lahti ja kõrvale tekib kohe uus.

Küllus pääseb ligi ainult olevikus elades

Elades võlgu elatakse minevikus, sest kohustuste tume äng järgneb igal sammul ja pilk on alati suunatud taha. Elades tulevikus, raha säästes ja kogudes, sealjuures endale mitte midagi lubades, on pilk suunatud alati ettepoole oma aega.

Eluenergia ei voola minevikus ega tulevikus. Eluenergia ehk puhas loov energia liigub läbi oleviku. Küllus pääseb inimese energiavälja ainult läbi olevikulise olemise ehk läbi usalduse elu vastu. Tundke rõõmu praegustest hetkedest ja te tunnete rõõmu igast hetkest, sest olevikus elades on kogu aeg praegune hetk. Hoiduge liialdustest ja illusioonidesse langemisest, sest kõik soovid täidetakse ainult vajaduspõhiselt.

Andmise ja vastuvõtmise vahel valitsegu tasakaal

Kui te midagi annate või vastu võtate, siis veenduge, et teine pool jääks alati tasakaalu, sest puuduolev võetakse alati millegi arvelt tagasi. Näiteks, kui turul kauplete, siis veenduge, et vastaspool miinusesse ei jääks, pigem visake mõni münt peale kui, et võtate rohkem ja annate vähem. Liigkasuvõtjatelt võtab Universum hiljem alati kümme korda rohkem.

Jõudu saab alati see, mida toidetakse

Jälgige oma mõtteid ja käitumist, millele keskendute. Kui käite ainult mööda soodusmüüke ja kurdate, et kõik on nii kallis ja raha on vähe, siis te automaatselt programmeeritegi ennast puudusteadvuse sagedusele. Kurtes vähesuse ja vaesuse üle kuuleb Universum ainult neid kahte energeetilist vormi ja toidab teie puudusteadvust. Püüdke rohkem mõelda ja rõõmu tunda sellest, mis teil juba olemas on, sest muretsemine on nagu palvetamine selle eest, mida te ei taha.

Ahnus ja ihnus teevad vaeseks

Lahkuse ja andmisega pole keegi kunagi vaeseks jäänud, sest selle taga voolab alati vaba külluse energia. Küll aga toidab ahnus puudusteadvust, sest selle taga valitseb hirm, et kõike pole veel piisavalt. Teine äärmus on ihnus, mille taga on hirm ilmajäetuse ees, et äkki on kõike ikka liiga vähe. Inimene, kes kunagi omale midagi ei luba ja ka teiste vastu on kade, paneb oma elu seisma. Ta ei raatsi ise elada ja ei paku ka teistele rõõmu. Selline elu on tühja elatud elu.

Sinu elu on sinu sisemuse peegeldus

Peegelseadusest on räägitud söögi alla ja peale, kuid jah, enamikel juhtudel vastab see tõele, et kõik väline on sisemine ilu peegeldus. Näiteks, kui auto läheb katki, tuleks vaadata muuhulgas ka enda sisse, mis seal sees on katki. Sellised nagu me oleme seest, sellisena avaldub elu meie ümber. Ühed näevad kõike tumedates toonides, teised heledates, aga maailm on kõigil üks. Mina armastan öelda, et vastavalt sagedusele on vastavad kogemused. Kui sinu vaim on rahul, hing toidetud, füüsiline keha toetatud, siis muutub ka kõik väline tasakaalukamaks. Vali sagedust ja valid kogemuse.

Sa oled enamat kui eksisteeriv keha. Elamine kogu hingest on sinu elueliksiir.