Me saame enda kodu ja omandit hästi hoida ja kaitsta, kui ümbritseme need kujutluses "heleda valgusega". Hele valgus kannab inglienergiat ja sel on oma jõud. Ennast ja enda omandit heleda valgusega ümbritsedes loote omamoodi kaitsekihi. Kui olete iseenda või endale kuuluva eseme heleda valgusega ümbritsenud, ei saa ükski kurjade kavatsustega isik mingit kahju tekitada. Nad tunnetavad, et peavad sealt lahkuma, sageli põhjust taipamata. Mõnikord halbade kavatsustega inimesed isegi ei märka siis teid või teile kuuluvaid asju, nagu oleks sellel valgusel need nähtamatuks muutnud.

Enda ümbritsemine heleda inglivalgusega on imelihtne. Lihtsalt sulgege silmad ning kujutlege, kuidas valgus ümbritseb kaskonkreetset inimest või objekti. Kujutlege, kuidas valgus neid igast küljest munakoorena katab. Kui suudate seda endale ette kujutada, ongi kaitse peale pandud.

Kui hirm tulekahju või varaste ees ei lase teil öösel rahulikult magada, siis on aeg inglitelt abi paluda. Kujutlege taas, kuidas teie kodu on heledast valgusest ümbritsetud. Seejärel kujutlege, kuidas iga ukse juures (või iga akna juures, kui vaid soovite), seisab võimas kaitseingel. Olles ennast ja enda kodu ümbritsenud heleda valguse ning kaitseinglitega, saate öösel rahulikult magada. Niisuguse valgusega võib ümbritseda ka oma lapsi või lähedasi, keda kaitsta soovite. Mulle meeldib valgusega ümbritseda ka oma autot või lennukit, millega reisin. Sageli palun oma sõidukit ümbritseda ja seda sõitmise ajal saata korraga paljudel inglitel.

Juhul kui satute kuhugi, kus tunnetate negatiivsete mõjude olemasolu, ümbritsege ennast samuti heleda valgusega. Kui omate selgelttundmise võimet (olete empaatiline, intuitiivne, sensitiivne), siis on võimalik, et kaldute ümbritseva keskkonna negatiivsust endasse võtma. Niisugused inimesed on tavaliselt väga teadlikud teiste inimeste tunnetest ning võtavad kergesti endasse ka teistega seotud negatiivsust. Seetõttu tunnevad nad end kurnatult ning väsinuna. Et seda ära hoida, võiksid need inimesed kujutleda, et neid ümbritseb kolmest värvusest koosnev valgus: esimeseks kihiks on hele valgus, teiseks smaragdroheline tervendava valguse kiht ja kolmandaks purpurvalgus. Viimane on ühtlasi see kiht, mis hoiab eemale kõik negatiivsed mõjud. Inglid paluvad niisugustel ülitundlikel inimestel regulaarselt värskes õhus viibida. Nad ütlevad, et loodus mõjub neile puhastavalt. Veel soovitavad inglid neil inimestel oma öökapil hoida mõnda laialehelist toataime, näiteks filodendronit. Magamise ajal imavad toataimed inimese kehast välja negatiivsust, samuti nagu nad seovad õhust süsihappegaase.


Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid