Alkeemia.ee soovib, et sinu jõulud oleksid täidetud ka üksinda olles heade vibratsioonidega! Seega on siin mõned head soovitused, kuidas endast kurbus eemal hoida:

* Mediteeri! Ainuüksi käte palveasendisse rinnale asetamine toob sinusse rahu ja keskendatuse, sinu negatiivsed mõtted haihtuvad ja sind täidab mõnus rahu ja vaikuse kese.

* Kuula ainult seda muusikat, mis sulle meeldib! Otsi muusikat, mis tekitab sinus lõõgastunud olemist, isegi kui need ei ole kuulsad jõulumeloodiad - Mozartist ja Straussist Led Zeppelini või Kalle Sepani!

* Varusta end humoorikate filmidega! Head vibratsioonid tekitavad head tunnet. Ära lase hetkekski nukrust hinge - niipea kui see saabub, kinnita endale, et see on tunne ja ükski tunne ei saa olla meie juures kauem kui vaid paarkümmend sekundit!

* Tee head! Anna kerjajale münt, vii kohalikku sotsiaalmajja väike annetus - andmine tekitab õnnehormoone! Tänutunne, mis sinu juurde tagasi tuleb, on nii suur, et täidab su südame õnnetundega!

* Käi kodust väljas! Isegi, kui oled morn ja tunned, et pigem tahaksid olla nelja seina vahel, ja usud, et koduseinad mõistavad hästi su üksindustunnet, aja end üles ja mine käi ikkagi väljas! Esiteks on värkse õhk hea sinu ajule ja organismile tervikuna ning annab värske tunde. Teiseks kohtudes teiste inimestega kasvõi kohaliku linnakese või alevi jõulupuu juures võib südame soojaks teha kasvõi juhusliku mööduja siirad jõulusoovid - ja ära unusta ka siis ise häid jõule soovida.

* Saada kiri vanale sõbrale, kellega sa ei ole ammu ühenduses olnud! Otsi üles need oma sõbrad, kes sinu südant soojendavad ja kellest kuulmine alati sinu meele heaks teeb! Ja kindel on see, et ka neil on sinust hea meel kuulda!

* Ära tunne ebameeldivat kohustust, et pead jõulud veetma just nii nagu teised! Tuleta endale meelde, et nii Eestis kui terves maailmas on väga palju neid, kes peavad mingil põhjusel veetma pühade ajad üksinda. Ka jõulud mööduvad! Ja need paar päeva tervest aastast on vaid üks väike hetk, mille pärast ei pea end laskma depressiooni karmidel küünistel piinata.

* Kindlasti võta paber ja pliiats ning tee kokkuvõte kestnud aastast - märgi üles nii õnnestumised kui ka takerdumised ning kui sellega on ühel pool, kirjuta üles oma uue aasta soovid - isegi kui seekordne aasta ei olnud elu kõige lihtsam, ei tohi unistamist pooleli jätta - kirjuta üles oma kõige suuremad soovid uueks aastaks ja palu, et need saaks täidetud kogu elava kõrgeimaks hüvanguks! Ja vaata, mis hakkab toimuma!

* Lõpetuseks tee midagi, mida sa kunagi ei ole teinud! Mängi lotot, lepi kokku pimekohting, kirjuta oma esimesele armastusele armastuskiri, valmista endale maitsev roog täiesti uue retsepti järgi, lase oma fantaasial vabalt lennata! Tee oma olemine nii mõnusaks ja ole iseenda parim kaaslane!

Alkeemia soovib kõigile rahulikke ja kergeid lähenevaid jõule!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid