Kristallid, mis aktiveerivad selgeltnägemist ja võimendavad intuitiivset tunnetust

Kristallidel on võime aidata kaasa meis peituvate võimete avaldumisel. Selleks võiksid soetada endale kas ehte näol või lihvitud kivina ühe allpoolloetletud kividest. Kasuta seda koos meditatsiooniga, et aktiveerida oma sügavamat intuitsiooni ja õppida usaldama oma vaistu.
Loe edasi...

Märka tähendusrikkaid kokkusattumusi: sünkroonsus võib su elu muuta

Sünkroonsus tähendab õigel ajal õiges kohas olemist õige informatsiooni saamiseks. Kuid miks on see oluline? Sellised sündmused on ju kahtlemata lihtsalt kokkusattumused? Või, kas ikka on?
Loe edasi...

Oska märgata: inglid räägivad sinuga läbi numbrite maailma

Üks viis, kuidas inglid saavad meiega rääkida, on näidata numbreid. Kas oled märganud, et kui vaatad kella, auto- või telefoninumbrit, näed korduvalt samu numbreid? See pole kokkusattumus, vaid märguanne ülalt.
Loe edasi...

Viis tehnikat, kuidas kaitsta end negatiivse energia ja pahasoovlike inimeste eest

Usud sa seda või mitte, kuid kõiki inimesi saab mõjutada negatiivse energiaga. Kui sa oled väga tundlik, suhtled paljude erinevate inimestega või oled väga empaatiavõimeline, siis seda enam peaksid oskama end kaitsta soovimatu energia eest.
Loe edasi...

Unenägude maagia: mida näitavad erinevatel nädalapäevadel nähtud unenäod?

Unenäod on vahel üsnagi segased ja teinekord jälle väga selged ning meeldejäävad. Uuri välja, mida näitab sinu täna öösel nähtud unenägu?
Loe edasi...

Šamaan Anu väekad rahamaagia nipid ja soovitused

"Eesti selgeltnägijate tuleproovi" finalist šamaan Anu jagab oma ilmavaadet ja mõttemaailma pikemalt täna kell 14 Raadio 2 saate "Hallo, Kosmos!" kuulajatega. Alkeemia lugejatele annab Anu häid soovitusi rahamaagia vallast: rahaloits ja külluseriitus ning hüva nõu selleks, et raha ikka oleks.
Loe edasi...

Numeroloogia: millist karma õppetundi näitab sinu nimenumber?

Numeroloogia on iidne salateadus, mis põhineb arvude sümboolikal ning mida tundsid juba vanad egiptlased, hindud, hiinlased, kreeklased ja teised. Numeroloog Kai Tamm õpetab, kuidas arvutada oma nimenumbrit ning milline võib olla sellest tulenevalt sinu karma õppetund selles elus.
Loe edasi...