Ma väga armastan üksi olla, see on minu number üks praktika, millest ma võtan täieliku vastutuse, tean täpselt, kust lähevad minu limiidid. Igaüks peab ära tunnetama selle oma limiidi, et millal on see aeg, kui anum saab täis - koosolemist on vaja olla üksi. Üksinduses on selline tohutu potentsiaal selliseks suureks suureks jõuks. Jõu kogumiseks, jõuga uuesti kohakuti olemiseks.

Kristallid kui õpetajad on minu naiselikkuse sellise praktika absoluutselt igapäevane osa. Ma olen jõudnud sinnamaani, et ma enam ei küsi, mida üks või teine kristall saab näiteks teha selleks, et üks naine võiks tunda ennast naiselikuna. Ma küsin nüüd iseenda käest seda, milline ma saan veel olla ja milleks ma saan kasutada kristalle, et veel enam suurendada enda sellist naiselikku väe loomingut, mida ellu viia kristallide kaasabiga. See on selline väga võimas vastutusega lahe mäng, kus kristallid ei ole ainult need, kellelt võtta. Nüüd me oleme minu meelest jõudnud juba sellisele tasandile, kus me oleme seda kombanud ja saanud katsetada ning tajume juba kristallide energiaid. Nüüd on see hetk, kus me võiks hakata nendega looma. Ma väga manifesteerin endale siia ühte majakest, kus oleks oma selline aed ja peenrad. Et ma saaksin hakata katsetama, kuidas kristallide abiga võimsamaid vilju kasvatada ja hoida oma aed ja kodu sellise tõelise väeka kohana.

Minu naiseliku praktika juurde käib ka kindlasti vähemalt üks mees. Mul on väga palju tekkinud tohutult ägedaid meessõpru, mis oli pikka aega minu tõsine unistus. Ma avastasin, et ma olen ainult naiste seltskonnas, hakkasin väga meestest puudust tundma. Olen hästi tänulik, et minu kõrval on nii teadlikud, targad, armastavad, haavatavad ja vinged kaaslased. Nemad õpetavad minus seda avatust. Mitte ainult minu oma mees, aga minu vennad ja minu sõbrad õpetavad naiselikku avatust. Üks asi on rääkida oma sõbrannale oma nii-öelda nõrkadest külgedest, mida me kardame, teine asi on rääkida oma meessõbrale ja vaadata, mis sealt vastukajaks tuleb.

Minu naiseliku väe praktika juurde käib ka igapäevaselt olla kohalolev ema. Ma arvan, see on üks minu kõige suurem väljakutse. Aga sealt tuleb millegipärast kõige suurem armastus minu enda vastu.

Kuula vestlusringi "Naise maagiline vägi" kus osalesid Epp Kärsin, Ketlin Kaljas, Kristina Paškevicius Raadio 2 saates "Hallo, Kosmos!"neljapäeva õhtul kell 20 ja kordusena pühapäeval kell 14.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid