1. Õunad - söö pool tundi enne söögikorda üks õun. Õunas olev vedelik tekitab täiskõhutunde, mis aitab söögikorra ajal vähem süüa

2. Avokaado - süües lõunaks ühe avokado on kõht õhtuni täis. Nii vähemalt on näidanud uuringud. Tulemused näitasid, et need, kes olid söönud lõunaks avokado, 24 protsenti neist tundis vähem isu pärastlõunase vahepala järele.

3. Kaunviljad - oad, herned, läätsed ei ole vaid valku täis supertoit, täis kiudaineid, antioksüdante, B-vitamiini ja rauda vaid täidab ka hästi kõhtu.

4. Supp - suurepärane toit kui kõht on tühi kuid ei soovi liiga palju kaloreid tarbida. Supp ei pea olema rasvane ning vahukoorega valmistatud, kuid täidab ikka kõhtu. Uuringud on näidanud, et lahja suppi söömise korral vähenes söödav kalorite hulk 20 protsenti.

5. Tšillipulber - tšilli lisamine toitu täidab kõhtu ning paneb ainevahetuse kiiremini tööle.

6. Tume šokolaad - kui tunned magusaisu, siis kõige tervislikum viis sellele järele andmiseks on tumeda šokolaadi söömine. Uuringud on näidanud, et tume šokolaad kaitseb südant, langetab vererõhku ning vähendab ka isu soolase ja magusa järele.

7. Muna - hommikusöögiks muna süües võid olla kindel, et pead ilma tühja kõhtu kannatamata lõunani vastu. Teadlased on avastanud, et süües 300 kalorit sisaldavat hommikusööki, milles vähemalt 30-39 grammi valku on munast, on inimestel täiskõhutunne kuni lõunasöögini. Lisaks on avastatud, et valgurikas hommikusöök aitab tarbida päeva jooksul vähem kaloreid.

8. Pähklid - pähklid sisaldavad küll palju rasvaineid, kuid annavad täiskõhutunde pikaks ajaks.