"Naine on oma olemuselt müstiline olend, ilu ja harmoonia looja, kelle värvikasse ellu kuulub mitu mõõdet, mille jaoks püüame läbi väeka naise maagilise aastaringi inspiratsiooni pakkuda," tõdeb päevaraamatu koostaja Katrin Oidra, kes on ka populaarse Alkeemia Taroskoobi autor ning kaunitel piltidel figureeriv muusa.

Päevaraamatu "Naise väe maagiline aastaring" visuaalse poole autorid on fotograaf Terje Talts, kes koos grimmikunstnike Küllikki Perti ja Sirle Teeäärega on loonud igale tähemärgile nende arhetüüpe sümboliseerivad muinasjutupildid. Kogu ilu kujundas kaante vahele raamatuks kunstnik Külli Tõnisson, kelle loomingu hulka kuulub ka samuti oma ilu poolest hinnatud menuraamat "Naiseks olemise kunst".
Hõrk päevaraamat sisaldab endas lisaks tavapärasele kalendrile ohtralt naiselikku tarkust: Alkeemia Taroskoop annab teada, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile; kuu kristall saadab sõnumeid kalliskivide salapärasest maailmast; päevaraamatust leiab ka erinevaid maagilisi rituaale oma väe suurendamiseks, elu edendamiseks ja mõnusamaks mõjutamisel, looduslikke ilunippe ja iidseid esivanemate tarkuseteri, häid enesearengu soovitusi, inspireerivaid killukesi väekatelt naistelt üle kogu maailma ning muidugi ka vajalikke nõuandeid, kuidas naise elu mõjutava taevase teejuhi Kuu rütmidega kooskõlas toimida.
Muinasjutulise päevaraamatu "Naise väe maagiline aastaring 2017" esitlus toimub portaali Alkeemia.ee 5. sünnipäeval - järgmisel pühapäeval, 27. novembril kell 16 Von Krahlis, kus toimub Alkeemia Akadeemia XVIII: Naise maagiline vägi. Vestlusringis osalevad Epp Kärsin, Ketlin Kaljas ja Kristina Paškevicius ning jutuajamist juhib sündmust salvestava Raadio 2 saate "Hallo, Kosmos!" autor Ingrid Peek. Uuri lisa ja jaga sündmust sõpradega facebookis.
Uuri lisa päevaraamatu kohta kirjastuse Pilgrim kodulehelt pilgrimbooks.ee
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid