Kolmapäeva õhtul esitles David Icke Solarise Apollos oma uut, äsja eesti keeles ilmunud raamatut "Näiline Mina" ja jagas fännidele autogramme. Vandenõumaailma superstaari tulid teiste seas uudistama multitalent Mart Sander, ettevõtja ja psühholoogiamagister Alar Tamming, "Kuuuurija" Katrin Lust ja paljud teised tegelased:David Icke on oma maailmaturnee "World Wide Wake Up Tour" raames esinenud juba Ameerikas, Austraalias, Uus-Meremaal, Tšehhis, Itaalias ja läheb peale Eestit veel näiteks Hollandisse, Iirimaale, Islandile, Inglismaale ja Kanadasse. Tallinnas esineb ta sel laupäeval kell 10-st Tondiraba jäähallis.

David Vaughan Icke on inglise kirjanik, vandenõude uurija ja avalik esineja. Ta on kirjutanud 20 raamatut ja kogunud endale aja jooksul üleilmse lugejaskonna. Ta on välja andnud arvukalt raamatuid ja korraldab ka avalikke esinemisi, mille publikunumbrid aina kasvavad. Tänaseks on tal miljoneid lugejaid ja fänne, ta on käinud esinemas ja loenguid andmas kõikjal üle maailma ning tema raamatuid on tõlgitud ligi 20 keelde.

Täna, neljapäeval kell 20 (ja kordusena pühapäeval kell 14) kõlab Raadio 2 saates "Hallo, Kosmos!" värske intervjuu David Ickega, kes kommenteerib USA presidendivalimiste tulemusi, teeb globaalpoliitilise ülevaate, räägib arhontidest ning jutustab paljust põnevast.

Ta on olnud saate "Hallo, Kosmos!" külaline ka aastal 2013: kuula eesti keelese tõlkega 1 osa ja 2 osa, inglise keeles 1 osa ja 2 osa. Kuula ka 10.11.2016 R2 eetris olnud täispikka saadet koos vandenõude uurija Jüri Lina ja religiooniuuringute doktori Marko Uibu kommentaaridega SIIT.

Vaata ka 18. oktoobril Tallinna TV eetris olnud videointervjuud David Ickega ning täispikka esinemist sellenädalases Eesti Televisiooni saates "Pealtnägija".

David Icke esineb Tallinnas, Tondiraba hallis juba sel laupäeval, 12. novembril kell 10. Kümnetunnise maratonesinemise jooksul annab ta ülevaate oma viimastest uurimistest ja avastustest. Esinemisele tehakse ka eesti ja venekeelne tõlge. Uuri lisa kodulehelt davidicke.ee ja facebookist.

Loe ka katkendit tema raamatust: Me elame simulatsioonis