Hiina meditsiini arsti Rene Bürklandi uus raamat "Tark tee terviseni. Hiina toitumisteraapia tervise tugevdamiseks ja haigustest paranemiseks" on hetkel esikohal Apollo raamatupoodides, kus teos on valitud kuu raamatuks, ja Rahva Raamatus - viimases on uus tervise käsiraamat tabelisse tirinud ka Bürklandi kahe aasta taguse menuki "Tervise alkeemia. Hiina meditsiiniline lähenemine tervisele ja haigustele".

Kirjastuse Pilgrim juhi Tiina Ristimetsa sõnul on selline menu haruldane ja väga positiivne üllatus ka tema aastatepikkuse kirjastuskogemuse juures: "Mul on väga hea meel, et Bürklandi uus raamat lugejate poolt nii hästi vastu on võetud. See näitab, et inimesi huvitavad laialdaselt terviseteemad ja Rene Bürkland on nii arsti kui ka autorina inimeste seas väga tunnustatud ja armastatud." Raamatukaupluste hinnangul saab teosest kindlasti ka populaarne jõulukingitus.

Rene Bürkland esitleb oma uut raamatut "Tark tee terviseni" temaatilise Hiina meditsiini toitumisteraapiat käsitleva loenguga juba järgmisel nädalal, kolmapäeval, 12. oktoobril kell 18 Rahvusraamatukogu suures saalis toimuval sündmusel Alkeemia Akadeemia, mida raadiokuulajate rõõmuks salvestab ka saade "Hallo, Kosmos!". Esitluse ja loengu kohta leiab lähemat infot facebookist.

Hiina meditsiini toitumisteraapia lähtub inimese konstitutsioonist, eripäradest ja haigustest. Raamatust "Tark tee terviseni" saab teada, milline toit sobib erinevatele kehatüüpidele, kuidas valida toitu vastavalt aastaaegadele, millised toidud sobivad külmetushaiguste, seedeprobleemide, ülekaalu, väsimuse, valude ja teiste tervisehädade korral. Sel moel valitud toit tugevdab organismi, aitab ennetada haigusi ja nendest kiiremini terveneda.

Kuula ka Rene Bürklandi rääkimas Hiina meditsiinist Raadio 2 saates "Hallo, Kosmos!"