Kui sul kaob õnnetunne ära, siis tekib seisak. Sa pead igal hommikul ärkama üles õnnetundega. Ja kõigest ja kõigist loobuma, mis ei tekita sinus õnnetunnet. Kuidas see tekib? Kui teed õigeid asju, siis tekibki iseenesest.

Minu arust inimesed ei oska nautida. Ma olin ise ka aastaid tagasi selline. Avastasin end äkki mõttelt, et ma ei oska nautida. Tegelikult on palju pisikesi asju, mis meile igas päevas või elus antakse ja me ei oska neid nautida, me ei oska väärtustada neid pisikesi õnnehetki, mis meil elus on. Nautige igat hetke, mis teile antakse, sest ka negatiivne asi võib olla nauditav, kui sa vaatad seda kõrvalt, et vaat kui huvitav - just selline asi toimub minuga.

Ma õpin jälle ennast rohkem teadma ja üks minu põhimõte on kindlalt see, et ei ole probleeme, on õppetunnid. Kõik, mis sulle elus antakse, kõik on õppetunnid, ka negatiivsed asjad on õppetunnid ja me peame tänama igat asja, mis meie ellu tuleb, sest me ei vegeteeri mitte niisama siin, me ei puhka niisama, vaid me tegeleme oma elu elamisega. Mitte lihtsalt olemisega.

Allikas: Ingrid Peek "Hallo, Kosmos! Palju õnne", kirjastus Pilgrim

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid