Kuid miks nii juhtub? Püüab ju naine ilus välja näha, mõeldes juba õhtul, mida hommikul selga panna, ning ärgates hommikuti tund aega varem üles, et teha ilus soeng ja meik. Naine käib ilusalongis, ostab kallist kosmeetikat. Ja teeb kõike seda, et talle meeldida. Kuid mille nimel? Et ta läheks sinust mööda pilkugi pööramata? Tulemuseks on rikutud tuju ning pisarad. Miks mitte mina?

Sellise küsimuse esitab iga vastamata armastuse ohver. Miks ma ei meeldi talle? Ma teen ju kõike, et seda parandada, tema aga käib kohtamas mingi suvalise naisega.

Püüame välja selgitada, miks on ta sinu vastu niivõrd ükskõikne ning kuidas olukorda parandada. Selleks on mitu võimalikku põhjust:

1. Oled liiga pealetükkiv. Sellisel juhul püüa temaga mõnda aega mitte suhelda. Küll hiljem hakkab ta ise sinuga suhtlema, seda muidugi juhul, kui sa pole teda ära tüüdanud. Selline nipp võimaldab kontrollida, kas talle üldse meeldib sinuga juttu rääkida.

2. Oled lihtsalt märkamatu. See on paljude naiste tüüpiline viga. Nad mõtlevad kogu aeg oma armastatu peale, kes võib-olla neid ei tunnegi. See, et olete teineteist paar korda näinud või kõnetanud, ei tähenda, et olete tuttavad. Nii mõnigi naine ootab, et mees alustab ise tutvust. Kuid sageli peaks just naine tegema esimese sammu.

3. Talle ei meeldi sellist tüüpi naised. Sellisel juhul on olukord palju keerulisem ning konkreetsed lahendused puuduvad. Ainuke võimalus talle meeldima hakata on ennast muuta. Uuri välja, missugused naised talle siiski meeldivad ning püüa olla nende sarnane. Kui oled otsustanud ennast muuta, siis tee seda ootamatult - näiteks võta paariks kuuks puhkus. Kui sa puhkuselt täiesti teistsugusena tagasi tuled, siis on üsna tõenäoline, et saavutad soovitud tulemuse. Samas peaksid mõtlema, kas see mees on tõesti selliseid ohvreid väärt? Seisneb ju tõeline armastus selles, et teineteist armastatakse sellisena, nagu on. Oled unikaalne isiksus ning pigem tasuks oodata oma Härra Õiget.

4. Ta ei ole vaba, tal on armastatu olemas. Seegi on üsna tõenäoline - keegi otsusekindlam naine on tema südame juba vallutanud. Meest üle lüüa pole ilus, aga võimalik - teistel võib kujuneda sinust halb arvamus. Parim nõuanne oleks aga see mees unustada - pole fakt, et sa üldse meeldid talle. Lisaks peaksid mõtlema sellele naisele, kellelt kavatsed mehe üle lüüa.

5. Naine jättis ta maha ning hetkel ei soovi ta uut suhet alustada. Selle probleemi lahendamiseks vajad aega, jõudu ning kannatust. Nagu eelmisteski punktides, peaksid temaga suhtlemist alustama, kui sa seda veel ei tee. Püüa temaga lähedaseks saada, kuid mingil juhul ei tohiks kiirustada. Võta enda peale tema toetav ja nõuandev roll, küll ta siis hakkab sind väärtustama ning mõistab aja möödudes, et oled naine, keda ta armastab.

6. Tal on teine seksuaalne orientatsioon. Sellisel juhul pole tõesti võimalik midagi ette võtta.

Kuidas unustada inimest, keda armastad või kellesse oled pealaest jalatallani armunud?

1. Tutvu kellegi teisega. See ei pruugi olla lihtne, kui sa armastad teist, kuid see võib aidata probleemist jagu saada. Siinpuhul on kaks võimalust: kas leida oma armastatuga sarnane mees või valida absoluutselt teistsuguse iseloomu ja käitumisega boyfriend.

2. Leia endale tegevus. Püüa töötada võimalikult palju ning leia ka vaba aja sisustamiseks mõni tegevus. Kui sul ei ole ühtegi vaba minutit, siis ei ole sul füüsiliselt aega temale mõtlemiseks. Kui vastamata armastus segab töö tegemist, siis püüa oma mõtteid jälgida ning vältida oma armastatule mõtlemist. Sellisel viisil unustad teda ajapikku.

3. Kustuta ta oma elust! Sõna otseses mõttes. Kustuta tema pildid, sõnumid ja telefoninumber. Kui neid asju enam pole, siis asu oma käitumist muutma. Teda nähes käitu vabalt ja rõõmsameelselt, pööramata talle erilist tähelepanu. See ei ole sugugi kerge, kuid püüa vähemalt jätta sellise mulje, et ei hooli temast. Siis on sul endal lihtsam teda unustada.

Allikas: Kirss.net

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid