1. Kui oled kimpus halbade unenägudega, siis peaksid päikselisel hommikul tuulutama voodipesu ja kloppima patju. Jäta need päikse kätte mõneks ajaks puhastuma ja head energiat endasse tõmbama.

2. Pese põrandaid veega, millesse on lisatud meresoola - sool puhastab ja kaitseb kodu kurjade hingede eest.

3. Telli kirikus tänupalve kõigile, kes iganes sinu elupaigas kunagi viibinud on. See aitab leida rahu neil, kes muidu võivad sinu kodu õhkkonda kahjustada.

4. Käi kõik toad kellaosuti suunas sandlipuu-, seedri- või sidruniõliga täidetud lõhnalambikesega läbi. Võid kasutada ka viirukisuitsu. Rituaali käigus käi läbi kodu kõik ruumid.

5. Helista kellukest. Rituaalsel ringkäigul kasutatakse kellukest, mille helin sulle võõrad ja pahatahtlikud energiad hävitab.

6. Osta kirikust kodu puhastamiseks mõeldud küünal. Aseta küünal kantavale alusele ja käi kogu elamine aegamööda vasakult paremale liikudes läbi. Seal, kus küünal suitsema ja praksuma kipub, seisatu minutiks - just sellesse paika on kogunenud kõige enam negatiivset. Kujuta endale ette puhastavat tulemüüri, mis koos sinuga mööda tube liigub ja kurjust põletab. Võid lugeda ka palvet, öelda oma kodule häid sõnu. Armastus talletub kodu seintes tugevamini kui kurjus ning tegeleb elupaiga puhastamisega omal käel edasi. Kui oled ringkäigu lõpetanud, vaata küünla tahti. Kui see on puhas ja valge, võta see ettevaatlikult ära ja viska ahju või vii majast välja. Sellesse on kogunenud kõik kurjuse negatiivsed jäljed, mis küünlaleeki põlemas hoidsid. Kui taht on must ja tahmane, korda puhastamist kolm korda iga kolme päeva tagant, kuni see on pisut hallikas või päris valge.

7. Rituaal soolaga. Võta pool klaasi peensoola ja seisa selle toa keskele, kus su pere kõige rohkem aega veedab, ning puista sool hoogsate liigutustega kellaosuti liikumise suunas ringiratast laiali. Jäta sool ööseks põrandale. Hommikul pühi sool kokku, ainult toa kaugematesse nurkadesse sattunud terakesed jäta kolmeks päevaks põrandale. Mõju tugevdamiseks võib rituaali iga nelja päeva tagant kolm korda korrata.

NB! Enne kui hakkad läbi viima rituaale tule, soola või kellukesega, lülita välja raadio, televiisor, arvuti ja kodutehnika - elektromagnetiliste võnkumiste üleküllus takistab puhastamist.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid