Peainglitel on hea meel aidata sind su karjääri kõigis aspektides. Selleks pead sa neilt vaid abi paluma. Järgnevalt mõni konkreetne roll, mida peainglid täidavad:

Ariel. Tema aitab neid, keda huvitab keskkonna, looduse või loomadega seotud töö. Ariel aitab kaasa ka raha või muu vajaliku manifesteerumisele, mida läheb vaja su elueesmärgi täitmiseks ja igapäevasteks kulutusteks.

Azrael. Kui su töö sisaldab nõustamist leina puhul või juhatusi inimestele nende kaotuse puhul (näiteks töö haiglas, hospiitsis, nõustamiskeskuses vms),siis võib see peaingel juhatada sind tegutsema selle nimel, et lohutada leinajaid ja neile jõudu anda.

Chamuel. "Leidjast peaingel" aitab sul leida töö, mida otsid. Chamuel aitab ka meelerahu saavutada.

Gabriel. Sõnumitoojast peaingel aitab õpetajaid, ajakirjanikke, kirjanikke ja neid, kes tahavad töötada lastega. Kui tunned, et pead kirjutama, siis Gabriel motiveerib ja juhatab sind. Kui tahad aidata lapsi, palu Gabrielilt jumalikku abi.

Haniel. See elegantne peaingel on suurepärane abiline, kui lähed tööintervjuule või koosolekule või tahad olla eriti sõnaosav ja elegantne.

Jofiel. See ilu peaingel aitab hoida töökohas su energia puhta ja kõrgena ning töömõtted positiivsetena. Samuti aitab ta kunstnikke, loomingulisi inimesi, kõiki, kes on kuidagi seotud iluvaldkonnaga, ning feng shui'ga tegelejaid.

Metatron. Kui töötad noorte või lastega, siis aitab sind Metatron. Ta võib anda sulle jumalikku abi, kui tahad tegelda teismelistega. Metatron on ka suurepärane motivaator ja organisaator, nii et kutsu teda, kui vajad energiat alustamiseks.

Miikael. Peaingel Miikael aitab sul leida oma eluülesannet ja astuda karjääriteel järgmist sammu. Üks paremaid viise teda kutsuda on kirjutada talle kiri ja küsida, millised oleks su parimad valikud seoses töö või haridusega. Miikael on üks kõige valjema häälega peaingleid, niisiis pole sul ilmselt muret tema kuulmisega. Pane ta vastused oma küsimuste alla kirja, siis jäävad ta õpetused alles. Miikaeli kõnemaneer on otsekohene. Ta on väga armastav, aga ei räägi ümbernurgajuttu. Seetõttu annab ta julgust muuta või parandada oma tööelu. Ta aitab sul saada paremat tööd, alustada oma ettevõtet, rääkida oma tõde kaastöötajatele, ülemustele ja klientidele. Miikael on väga hea ka elektrooniliste ja mehaaniliste esemete, nagu arvutid, autod, faksiaparaadid jms remontimisel.

Raguel. Kui su töö sisaldab suhtlemist klientide ja kaastöötajatega või vahetalitust (näiteks abielunõustamine), siis peaingel Raguel kindlustab harmoonilise tegevuse.

Rafael. Kui oled seotud tervendamisega või tahad tervendajaks saada, võib Rafael sind aidata. Peamise tervendajainglina aitab Rafael sind kõigis küsimustes. Ta võib aidata valida meetodid, mis sulle kõige rohkem meeldivad, leida, kuidas end harida, aidata sul avada tervendamiskeskuse ja seda juhtida, leida parima töökoha selles valdkonnas või alustada edukat praksist, juhatada sind kõige kasulikumate tegude ja vestluste suunas.

Sandalfon. Tema aitab seoses kunstivaldkonna, eriti muusikaga. Kutsu Sandalfoni, et ta oleks sind inspireerivaks muusaks, õpetajaks loomeprotsessi ajal ja agendiks, kes aitaks sul oma loomeprojektidega raha teenida.

Uriel. See valguse peaingel võib valgustada su mõtteid tarkade ideedega. Kutsu Uriel appi, kui on vaja lahendada mõnda probleemi, teha ajurünnak või pidada maha tähtis vestlus.

Zadkiel. See peaingel aitab parandada mälu; ta on suurepärane abimees õpilastele ja kõigile, kes peavad meeles pidama nimesid, numbreid või muud olulist informatsiooni.

Katkend pärineb kirjastus Pilgrim poolt välja antud Doreen Virtue raamatust "Ingliteraapia käsiraamat".

Doreen Virtue on andnud oma ingliteraapia kursust alates aastast 1997, õpetades tuhandetele inimestele spirituaalset tervendamist inglite ja peainglite abiga. Doreen Virtuel on teaduskraad psühholoogias ja pikk selgeltnägijapraktika. Ta on pidanud loenguid paljudes maailma maades ja on mitme menuki autor.