Füüsik ja tehnikateadlane Mart Noorma on tuntud aktiivse teaduse populariseerijana. 2013. aastal Postimehe poolt aasta inimeseks kuulutatud Noorma on Eesti tudengisatelliidi programmi ESTCube-1 projektijuht, teadust populariseeriva noortesaate "Rakett 69" kohtunik, Tartu observatooriumi vanemteadur ja Tartu ülikooli dotsent ning alates 2015. aastast Tartu Ülikooli õppeprorektor.

Vaata, kes käisid kosmoserändudest kuulamas ja milline meeleolu valitses saate "Hallo, Kosmos!" avalikul salvestusel Teletornis:

"Kohtumine kosmoseteadlasega" on Tallinna Teletorni näituse "Elus universum" raames toimuv teemaõhtute sari, mida salvestas Raadio 2 saade "Hallo, Kosmos!". Varasemalt on raadiokuulajateni jõudnud astrofüüsikute Laurits Leedjärv teemaga "Kas kosmoloogia vajab elu?" ja Mihkel Kama teemaga "Kosmosejaam Maa ja elukõlbulikud planeedid universumis".

Kolmapäeval, 20. aprillil kell 18
toimub sarja viimane loeng, kus Anu Reinart ja Piia Post räägivad "Maast ja ilmast." Teletorni näitus "Elus universum" on avatud kuni aprilli lõpuni, vaata ka www.teletorn.ee.

Alkeemia pildigaleriidel aitab teostuda www.tehnikarent.ee

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid