Sa tegeled valgustööga. Mida see tähendab ja kuidas sa seda teed?

Valgustöö tegija on keegi, kes soovib aidata meie planeedil areneda. Harilikult tehakse seda läbi palvete või saateslaiali tervendavat energiat. Aga saab ka teha rohkem maisemaid asju. Näiteks mina ja mu mees tegeleme ökondusega, terve meie maja kasutab ainult päikeseenergiat. Me ei kasuta üldse elektrit. Meie auto kasutab samuti päikeseenergiat, mitte bensiini. Me puhastame oma maja eeterlike õlidega, mis on looduslikud antibiootilised. Me võitleme ka GMO toidu vastu, me oleme aktivistid.

Seega, valgustöötaja on keegi, kes soovib aidata muuta maailma paremaks paigaks. Meie planeedil on palju inimesi, kes on siin vaid iseenda jaoks. Aga need, kes hoolivad, need on valgusetoojad.

Sa oled juba mõned head aastad teisi õpetanud, aga kes on olnud sinu juhendajad?

Mul on olnud palju õpetajaid. Paljud neist on praeguseks juba taevas. Minu suurim õpetaja on Jeesus Kristus. Ja siinkohal ma ei räägi jällegi mingist kindlast religioonist, vaid tema puhtast õpetusest. Ma tunnen, et mul on temaga otsene ühendus. Tegelikult ma küll pean end kristlaseks, kuid ma olen väga avatud meelega kristlane. Oma õpetustes ei räägi ma kunagi süütundest ega hirmust, nii nagu paljud kristlikud religioonid teevad.

Minu õpetajad on ka näiteks mõni aeg tagasi lahkunud Wayne Dyer, kellel oli väga suur mõju mulle, kui ma olin noorem. Samuti endiselt täies elujõus Louise Hay, kes on olnud mulle mentoriks. Mul on olnud ka au koos nendega maailmaturneel käia, selle käigus ma õppisin neilt väga palju. Veel võiksin mainida Dolores Cannonit. Me olime kuni tema surmani väga head sõbrad. Minu jaoks oli ta meie planeedi kõige kirkam hääl. Ta kirjutas asjadest, millest keegi teine ei kirjutanud. Ta rääkis tulnukatest ja keerdunud universumist (The Convoluted Universe). Tema kirjutatud raamatud on imelised.

Vaata ka videointervjuusid, kus Doreen Virtue räägib peainglitest ja inglite hierarhiast ning sellest, kuidas inglid soovitavad meil endi eest hoolitseda.

Kuula täispikka intervjuud Doreen Virtuega Raadio 2 saates "Hallo, Kosmos!" inglise keeles ja eestikeelse tõlkega.

Doreen Virtue on andnud oma ingliteraapia kursust alates aastast 1997, õpetades tuhandetele inimestele spirituaalset tervendamist inglite ja peainglite abiga. Tema uues, äsja kirjastuselt Pilgrim eesti keeles ilmunud teoses "Ingliteraapia käsiraamat" on ta avaldanud vahendid, saladused ja harjutused, mida ta õpetab oma õpilastele. See raamat on hea abimees nii professionaalsele tervendajale kui ka inimesele, kes tahab lihvida oma loomupäraseid spirituaalseid andeid. Sellest raamatust saad teada millal milliste inglite poole pöörduda, kuidas aidata oma perekonda ja sõpru, kuidas tunda ära inglite saadetud märke.

Doreen Virtuel on teaduskraad psühholoogias ja pikk selgeltnägijapraktika. Ta on pidanud loenguid paljudes maailma maades ja on mitme menuki autor.

Loe kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Doreen Virtue raamatuid ja uuri lähemalt tema inglikaartide kohta kodulehelt pilgrimbooks.ee

Video muusika autor Mick Pedaja

Video tehniline toetus tehnikarent.ee

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid