Doreen, Sina oled inglimaailma ekspert. Ole hea ja räägi, kes on inglid, kus nad elavad, mida nad teevad, mis on nende missioon ja kuidas see kõik inimestega seotud on?
On väga huvitav, et ükskõik, millise kultuuri ajalugu me vaatame, kasvõi sumeriteni ja iidse
mesopotaamiani välja, siis kõikjal kunstis ja ajaloos on näha tiivulisi olendeid. Inglitesse
usuti juba väga iidsel ajal.
Kui rääkida nendega, kes on uurinud inglite kohta või selgeltnägijatega, siis nemad kinnitavad, et igal inimesel on inglid, kes teda juhatavad. Nimi "ingel" tuleneb kreekakeelsest sõnast "sõnumitooja". Esilagu oli see kasutusel inimeste kohta, kuid hiljem taevaste sõnumitoojate kohta, kes vahendasid looja ja oma loodu vahel infot.
Ma olen aru saanud, et selleks, et olla elus oma füüsilises kehas, on meil ingleid vaja. See ei tulene ainult religioonist. Sa ei pea oma ingleid ära teenima, just nagu sa ei pea oma kopse ega südant ära teenima. Nad on meiega, usume me neid või mitte. Inglid peavad olema meiega, sest elu siin Maal on keeruline. Inglid on siin selleks, et meid aidata.
Inglimaailmas on palju erinevat tüüpi ingleid. Need inglid, kes on meiega, need on kaitseinglid. Need inglid ei ole mingi religiooniga seotud. Nad on olendid, kes teavad, kes sa tegelikult oled. Nad teavad, mis on sinu missioon, miks sa siin oled. Nad tahavad sind hoida ohtude eest, hoida meie tervist ning nad räägivad meiega läbi meie tunnete ja mõtete. Kui me kuulame nende õpetusi, siis meid ja meie tervist ei ohusta miski ning me oleme õnnelikd. Aga paljud inimesed ei kuula kahjuks oma ingleid.
Miks nad ei kuula oma ingelid?
Sest nad ei usu nendesse. Samuti ei usu nad, et nad väärivad õnnelik olemist. Meie planeedil on väga palju väga madala enesehinnanguga inimesi. Paljud arvavad, et nendega on midagi valesti, nad on teinud midagi halba. Nad justkui karistavad ennast. Lisaks sellele on ka väga levinud mõtteviis, et mul on liiga kiire, ma olen liiga hõivatud, et iseendaga tegeleda. Enamasti tegeletakse sellega, et tehakse tööd, teenitakse raha ning mõeldakse, et endaga jõuan ma tegeleda hiljem, kunagi tulevikus.
Inglid õpetavad meid oma elu tasakaalu seadma. Mulle on nad rääkinud, et kui sa hoolitsed enda eest igapäevaselt, siis sul saab olema rohkem energiat, et teha oma tööd, sa tõmbad ligi seda, mida sa oma ellu vajad. Aga selleks sa pead tõesti hakkama enda eest hoolitsema iga päev.
Kuidas enda eest hoolitseda? Milliseid nõuandeid sa annaksid?
See on inimeseti erinev. Meil kõigil on näiteks ju erinev energiatase, erinev seedimine. See, mis toimib minu jaoks, ei pruugi sulle sobida. Kui me kuulame ingleid, siis nad juhatavad meid, milline on meie jaoks parim toit, milline on meie jaoks sobiv elu- ja töökoht. Tihti tekibki siit ebakõla - me ei taha, et meile öeldaks, mida me peame tegema. Isegi kui see on meile hea. See on justkui alistumine - ma luban kõrgemal jõul otsustada oma tegude üle ja ma saan olema õnnelikum. See nõuab muidugi palju usku aga see on seda väärt.
Enamasti soovitavad inglid meil oma keha eest hoolitseda ning liikuda ja võimelda. Eriti sobivad on rahulikud ja ilma võistlusmomendita spordialad. Suurepäraselt sobivad jooga, looduses jalutamine ja matkamine, hästi sobib ka aiatöö. Me peaksime ka toituma tervislikult, hoiduma erinevatest kemikaalidest ja elama looduslähedasemalt. Kindlasti on ka oluline piisav uni. Inglid soovitavad meile kõike seda, mida on meile õpetanud ka meie hoolitsev ema.

Doreen Virtuega ajas juttu Ingrid Peek
Kuula täispikka intervjuud Doreen Virtuega Raadio 2 saates "Hallo, Kosmos!" inglise keeles ja eestikeelse tõlkega.
Loe kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Doreen Virtue raamatuid ja uuri lähemalt tema inglikaartide kohta kodulehelt pilgrimbooks.ee
Video muusika autor Mick Pedaja
Video tehniline toetus tehnikarent.ee
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid