Sisenda endale järgmist: olen puhas vaim ja valgus ja energia. Näen ennast vabana. Olen vaba oma meeles. Olen vaba oma emotsioonides. Olen vaba oma suhetes. Olen vaba oma kehas. Olen vaba oma elus. Võimaldan endale ühenduse selle osaga minust, mis on puhas, täiesti vaba vaim. Vabanen kõigist oma piirangutest ja inimmeele hirmudest. Ma ei tunne end enam lõksus. Saan aru, et olen midagi palju enamat kui minu iseloom, minu probleemid või haigused. Mida rohkem võtan ühendust oma puhta ja vaba vaimuga, seda enam saan olla vaba igas oma elu valdkonnas. Minus olev puhas vaim teab, kuidas mind juhtida ja suunata nii, et sellest oleks mulle kõige rohkem kasu. Usaldan oma vaimu ja tean, et võin kartmatult olla vaba. Olen vaba armastuses enda vastu. Luban enesearmastusel voolata nii vabalt kui võimalik. Vaba olla on turvaline. Olen vaim ja olen vaba.

Vabanemine minevikust

Oma vaimses majapidamises tuleb regulaarselt teha suurpuhastust ja visata välja mineviku praht - see, mis sind enam ei rahulda või sulle enam ei sobi. Vabane kergendusega minevikust ja usalda elu protsessi. Sule uks vanade valusate mälestuste ees. Sule uks ammuste haavumiste ees ning ära õigusta seda, et sa ei suuda andestada. Sa võid otsida minevikust juhtumi, milles oli nii valu kui haavumist - midagi, millele sul on raske andestada või otsa vaadata. Küsi endalt: "Kui kaua ma tahan sellest kinni hoida? Kui kaua ma tahan kannatada, kuna midagi juhtus minevikus?" Nüüd kujuta enda ette jõgi ja võta see kunagine kogemus - valu, haav, andestamatus - ja heida kogu juhtum jõkke. Vaata, kuidas see hakkab lahustuma ja allavoolu triivima, kuni on täielikult lahustunud ja silmist kadunud. Sul on võimalik lahti lasta. Sa oled vaba.

Põhjusest vabanemine

Hinga sügavalt sisse ning lase lahti oma negatiivsetest mõttemustritest ja harjumustest. Lase lahti ka vastupanust, mis takistab sul seda teha.

Ole valmis laskma lahti vajadusest teatud seisundi järele. Pole tähtis, kui kaua teatud negatiivsed uskumused on sinu alateadvuses olnud, sisenda nüüd endale, et oled neist vaba. Sisenda endale, et oled valmis vabanema põhjustest - oma teadvuse mustritest, mis tekitavad sinu ellu negatiivseid seisundeid. Sisenda endale, et oled valmis laskma lahti vajadusest nende seisundite järele. Tea, et need seisundid kaovad ja haihtuvad tagasi tühjusesse, kust nad tulid. Vana saast ei ole enam sinu küljes kinni. Sa oled vaba!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid