1. Kasuta meeleolulanguse vastu aroomiteraapia nippe. Kui oled viirukisõber, siis võiksid põletada bergamotti (meeleolu tõstev ja head tuju loov, stressi, masendust ja hirmu leevendav), jasmiini (enesetunnet parandav, meeleolu tõstev, stressi peletav, energiat andev) või sandlipuud (masendust, närvilisust alandav). Kui sulle meeldib rohkem aroomilampi kasutada, siis võid samade taimede baasil valmistatud õlisid kasutada.

2. Tee endale vaimselt virgutav vann. Kasuta vanniveele lisatuna lavendlit või piparmünti, mis mõjuvad mõlemad närve rahustavalt ja enesetunnet parandavalt. Samuti võid asetada vanni poolvääriskive, mis tõstavad sinu vibratsioone, tasakaalustavad füüsilist ja emotsionaalset keha ning annavad uut jõudu. Võid kasutada ametüsti, verekivi, kaltsedon või tsitriin. Lisaks võiksid vannisoleku ajal põletada oranži küünalt, mis sümboliseerib ülevoolavat ja puhast rõõmu, aga ka julgust ja võimsust.

3. Valmista endale tuju tõstvaid roogi, kus kasutad toiduaineid, millel on meeleolu parandavad omadused. Enesetunnet aitavad parandada tšillipipar, šokolaad, kaer, küüslauk, nisuidud ja tsingirikkad toidud. Loe lähemalt meelolu parandavate toitude kohta SIIT.

4. Valmista endale energiateed. Teeks vajad: mustsõstramarjad, melissilehed, võilillelehed, nõgeselehed ja kibuvitsaõied. Võta 1 tl teesegu tassitäie keeva vee kohta, lase 10. minutit tõmmata, kurna. Teel on prganismi puhastav ja turgutav toime.

5. Proovi rahustada oma meelt ja avada südant lihtsa armastuse meditatsiooniga. Lase headel energiatel voolata oma sees ja sellest läbi ning saada ka teistele armastuse energiat. Loe meditatsiooni kohta lähemalt SIIT.

6. Tee maagilist puhastusrituaali soolaga. Sool on tuntud oma puhastavate omaduste poolest. Kui tunned, et negatiivne energia ründab sind või soovid lihtsalt end puhastada kõigest ebavajalikust, siis tee soolaga maagilist rituaali. Rituaali kohta loe pikemalt SIIT.

7. Kui miski muu ei aita, siis on sul varuks veel kolm tasuta imeravimit:

Esiteks nutmine, mis kuulub inimeseks olemise juurde. Nutmine näitab, et me oleme empaatilised, hoolivad, armastavad ja kaastundlikud olendid. Uuringud näitavad, et enamik inimesi tunneb end peale nutmist vähem kurvemana ja vihasemana. Nutmine aitab vabastada pinged, aitab lõdvestuda ja rahuneda, aitab vähendada stressi, negatiivsed emotsioonid välja valada ja leinast üle saada. Pisarad aitavad ka väljutada toksiine.

Teiseks naermine, mis aitab vaigistada isegi valu, kuna tõstab organismis serotoniini taset. Naermine ja hea huumor aitavad sul luua häid suhteid teiste inimestega, hoides korras sinu vaimse ja füüsilise tervise. Naermine vähendab stressi ja turgutab su immuunsust, alandab vererõhku ning aitab kaasa tervenemisele.

Kolmandaks kallistamine, mis annab energiat ja annab emotsionaalse heaolu tunde. Kallistamine on kõige universaalsem ravi kõikide haiguste vastu. Kallistamine rahustab ja tervendab, vähendab stressi ja tõstab isegi immuunsust.