Kistallid, mis aitavad avada sinu maagilisi võimeid:

Akvamariin - müstiline kivi, mille energiad rahustavad meelt ja vaimu. Ta aitab neutraliseerida pimeduse jõude ja tõmbab ligi positiivset energiat. Suurendab empaatiavõimet, tundlikkust ja julgustab ennast usaldama. Ta teravdab intuitsiooni ja aitab avada selgeltnägemise võimet. Akvamariin on ka suurepärane meditatsioonikivi, mis aktiveerib vaimset teadlikkust.

Kirsipunane opaal - väga kõrge ja peene vibratsiooniga kivi, mis võimendab kosmilist teadvust ning toob müstilisi visioone. Opaal on ka karmiline kivi, mis õpetab, et saad just seda, mida ise välja annad. Šamaanid kasutavad opaali kaitsekivina rändamisel teistes maailmades. Vaimsel tasandil avab ta inimese võime selgelt näha ja tunda. Samuti kasutatakse teda kolmanda silma äratamiseks.

Smaragd - maagiline kivi, mis aitab tõsta teadlikkust, suurendab empaatiavõimet ning avab südametšakra. Smaragdil on võime kaitsta maagiliste loitsude ja riituste eest. Samuti suurendab ta psüühilist võimekust ning avab selgeltnägemise kanali.

Labradoriit - väga võimsa energiaga kivi, mis aitab aurast eelmale hoida soovimatuid energiaid ja takistab energia lekkimist. Kergendab rände teistesse maailmadesse ja eludesse. Aitab müstikaga tegelemisel ja stimuleerib intuitsiooni. Võimaldab alateadvusest sõnumeid pinnale tuua ja neid tõlgendada. Aitab suurepäraselt illusioone hajutada ja toob pinnale selge tõe.

Herkimeri teemant - stimuleerib psüühilisi võimeid ja aitab jõuda selgeltnägemiseni. Suurendab vaimseid visioone ning telepaatiat. Samuti on temast kasu teadlike unenägude puhul, kivi aitab unenägusid meenutada ja mõista. Herkimeri teemant puhastab keha tšakraid, et kõrge vaimne energia saaks voolata.

Toimetas: Katrin Oidra

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid