Nädala ülevaade: 17.01 - 23.01

Nädala üldist nägu kujundavad karikate äss ja müntide seitse. Esiplaanil on armastuse müsteerium oma kõigis avaldumisvormides - ligimesearmastus, enesearmastus, erootiline ja meelas armastus ning armastus oma lähedaste vastu. Praegu on aeg, kus algavad uued suhted ja jõutakse oma tunnetes selgusele. Silmas tuleks pidada vaid seda, et asjadele antaks aega areneda loomulikult ja ei kiirustataks oma tundeid tagant.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade kuningas. Praegune periood pakub sulle võimalust sisemiseks kasvamiseks ja arenemiseks. Sul on tugev tahtejõud ning kui püüdled teadlikult küpsemise poole, siis suudad praegu kogetavaid tundeid kasutada edukalt vajalike teadmiste ja kogemuste omandamiseks.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib sauade seitse. Pead nüüd olema tähelepanelik ning vältima vigade tegemist ning asjade kahe silma vahele jätmist. Sinu tegutsemist jälgivad konkurendid, kes ootavad oma hetke. Kui oled ettevaatlik ning talitad targalt ja kaalutletult, siis ei suuda sind keegi kahjustada. Ära reageeri rünnakutele äkiliselt, vaid mõtle oma käigud ja vastused enne hoolikalt läbi.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade kümme. Nüüd pead valmis olema selleks, et astud uude eluetappi. Tõmbad oma minevikule kogu mõistuse jõudu kokku võttes kriipsu alla ja jätad selja taha tuttavad olud. Pisut ebakindlust, mida alguses võid tunda, on loomulik, kuid saad sellest ruttu üle ja peagi tunned kergendust, et saad alustada puhtalt lehelt.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on ülempreester. Pead nüüd järgima tähelepanelikult, et sa ei läheks vastuollu oma sisemiste väärtushinnangute ja eetikaga. Kõige olulisem on eneseusaldus ja julgus käituda nii nagu sinu süda juhatab. Kui pead langetama mõne olulise otsuse, siis ära suru oma tundeid ja intuitsiooni alla, vaid lase neil end juhtida.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab õiglus. Jälgi hoolega, et sinu sõnad ja teod oleksid vastavuses sellega, mida sa tõeliselt õigeks pead. Nüüd saadab universum sulle täpselt seda, mida sa oled oma eelnevate sammudega ära teeninud. Kui toimid siiralt ja ausalt, siis võid loota ka parimat lõpptulemust oma plaanitud ettevõtmistele.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kuus. Oled suutnud end mingitest muredest või liigsetest kohustustest vabastada ning jõudnud oma ettevõtmisega sihile. See pole olnud kerge, kuid nüüd võid rõõmu tunda ja oma võitu tähistada. Saad kuulda positiivseid uudiseid, mis sulle heameelt teevad ning rahulolu tekitavad.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide neli. Püüdled turvalisuse ja stabiilsuse poole ning väldid kõike seda, mis võiks sind oma mugavustsoonist välja tõmmata. Klammerdud asjatult mineviku külge, kuigi võiksid hoopis julguse kokku võtta ja lasta end elul üllatada. Ära sea endale kammitsevaid piiranguid, need ei aita sind kuidagi elus edasi.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on narr. Oled spontaanne ja avatud uutele kogemustele. Suudad mängleva kergusega hakkama saada kõigega, mida elu su teele toob. Sa ei lase end liigselt mõjutada ei elu positiivsetest ega negatiivsetest aspektidest, vaid keskendud käesolevale hetkele ja iseenda tõele.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab armastajad. Tegeled eelkõige armastuse teemaga ja see võib seada sind ka oluliste valikute ette. Võid alustada uut suhet, või just vastupidi, avastada enda jaoks, et tõeline õnn on kogu aeg peitunud just sinu olemasolevas suhtes. Kui oled vaba ja vallaline, siis on sind samuti ees ootamas põnev aeg. Võid tutvuda just selle „õigega".

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kuninganna. Juhindud nüüd oma elutarkusest ning sinu ette võetud sammud kannavad praktilist eesmärki. Hetkel oled huvitatud oma tagala kindlustamisest ning seega väldid igasuguseid riske ja ebaturvalisi situatsioone ning kui sa pole 100% kindel, et asjad õnnestuvad, siis sa ei hakka isegi tegutsema.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab saatan. Puutud nüüd kokku elu selle poolega, mis pakub sulle kiusatusi ja mis toob välja sinu varjatumad küljed. Seda ei tohiks karta, pigem tuleks võtta end käsile ja selgeks teha, mida ette võtta, et oma kiusatustest vabaneda. Samuti võid nüüd leida, et midagi, mida pidasid paheks ei ole seda hoopiski mitte.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädala kaardiks on poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee