Granaat - võimas energiat ja väge andev kivi. Puhastab tšakraid ja taastab elujõu. Lisaks sellele, et granaat annab jõudu juurde, suudab ta ka tasakaalustada keha ja meelt, et ei tekiks liigse energia kuhjumisest tekkida võivaid plahvatusi. Kriisisituatsioonides on granaadist palju abi, ta rahustab meelt, suurendab enesekindlust ja annab hingejõudu. Samuti suurendab ta endast teadvele saamist.

Malahhiit - väga võimas kivi, millega peab ettevaatlikult ja teadlikult ümber käima. Ta võimendab positiivset energiat, kuid toob esile ka negatiivse, et saaksid sellega tegeleda ning oma elus seljataha jätta. Lisaks väe andmisele, kaitseb malahiit kurja silma, negatiivsete inimeste ja halva energia eest. Tal on võime aktiveerida visualisatsiooni ja psüühilisi nägemusi. Annab ka julgust ja meelekindlust.

Kvarts - planeedi võimsaim ravitsev ja energiat andev kivi, mille vägi peitub tema unikaalses kristallivormis. Ta vabastab blokkidest ja piirangutest ning tugevdab keha biomagnetvälja. Ta suurendab psüühilist võimekust ning aitab suurepäraselt oma eesmärkidele häälestuda ja neid ellu viia.

Hematiit - Hematiit on nagu peegel, mis peegeldab keskkonnast tuleva negatiivse energia tagasi sinna, kust see tuleb, luues niimoodi aura ümber kaitsekihi. Ta aitab eemaldada kehast ja meelest negatiivset energiat ning aitab ligi tõmmata iidset väge. Ta tõstab enesehinnangut, suurendab enesekindlust ja tugevdab tahtejõudu. Mentaalselt stimuleerib hematiit eesmärkidele keskendumist ja aktiveerib ning turgutab mõttetööd.

Tiigrisilm - kombineerides maaenergiat päikeseenergiaga loob ta väga kõrge vibratsioonitaseme, mis aitab suurendada psüühilist võimekust, tõsta energiataset ning ta annab ka väge. Tiiglisilm on tuntud ka kui iidne talismanikivi, kuna ta kaitseb halbade soovide ja needuste eest. Ta julgustab käima oma teed ning aitab saavutada sihte. Hea kivi, kui soovid oma ellu muutusi. Tiigrisilm aitab sul rakendada kõiki oma sisemisi ressursse, et oma soove ellu viia.

Karneool - kõrge energiaga kivi, mis annab oivaliselt elujõudu ja suurendab motivatsiooni. Ta aitab kõrvaldada hirme, annab julgust, hajutab apaatiat ja nukrameelsust. Ta julgustab iseennast usaldama ja kriisiolukordades vankumatuks jääma. Samuti ergutab ta mõtteid ja suurendab analüüsivõimet. Karneool lahustab viha ja aitab andestada.

Toimetas: Katrin Oidra

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid