Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Armastuse ja suhete osas on sind sellel aastal ees ootamas muutused, mis saavad alguse juba päris aasta esimestel kuudel. Tervita neid arenguid kui elu loomulikku osa, mis laseb sul ühe arenguetapi selja taha jätta, sest ilma selleta ei saaks sa edasi liikuda. Sa oled omandanud vajalikud õppetunnid ja seega oled valmis astuma nüüd olulise sammu tundmatusse. Isegi kui arvad, et tead kuhu liigud, ei oska sa ette näha kõike, mis on saabumas. Seega, parem ära kiirusta, vaid pigem ole keskendunud ja kaalu oma otsuseid põhjalikult. Nii saadab sind õnn ja edu. Praegu tasub eriliselt tähele panna ka inimesi, kes sinu ellu saabuvad. Nendega seob sind ühine karmiline õppetund.

Tööasjades on sind ees ootamas stabiilne aeg, kus tunned, et saad rahulikult keskenduda sellele, mis on sinu jaoks oluline. Sinu suhted kaaslastega ja ülemusega on hea. Aasta keskpaigas võid saada põnevaid pakkumisi või näed võimalust selleks, et end arendada, õppida midagi juurde või liituda mõne väljakutseid pakkuva projektiga. On oluline, et sa ei jääks oma karjäärialastes otsustes ebamääraseks. Vali kindel suund, kuhu plaanid edasi liikuda, ainult nii jõuad sa reaalselt oma unistustele ja eesmärkidele lähemale.

Tervise osas pead olema eriliselt tähelepanelik aasta esimeses pooles. Väga tahtis on, et sul oleksid oma väiksed tervislikud rutiinid, mis ei lase sul end käest lasta. Ka positiivne mõtlemine on väga oluline. See hoiab ära nii haigestumist, kui ka aitab siis, kui juba terviseprobleem kimbutamas on. Aasta keskpaigast alates algab sinu jaoks tervise osas stabiilsem periood. Kuid ka siis ei tasu unustada elementaarset tervise eest hoolitsemist ja piisavat puhkust. See on sinu keha ja vaimu heaoluks väga vajalik.

Neitsi (24. august - 23. september)

Armuelus on sind ees ootama positiivsed ajad. Oled sa suhtes või vallaline, igal juhul saad tunda rõõmu romantilistest tunnetest, saad nautida erutavid hetki ja tunda seda, kuidas sinust hoolitakse. Kevade lõpus või suve alguses pead olema valmis selleks, et sinu ellu saabuvad muutused. Puutud kokku uute inimeste või oludega, mille tõttu muutuvad sinu vaated ja arusaamad. See kogemus on omamoodi valgustavaks hetkeks, millest alates hakkab sinu armuelu liikuma uues suunas. Aasta lõpupoole saab olema pisut rahulikum. Asjad liiguvad sinu jaoks stabiilselt edasi ja suuri ootamatusi või elumuutvaid sündmusi oodata ei ole.

Tööelus saad aasta esimeses pooles liikuda mööda mõnusalt sissetallatud rada. Tunned end kindlalt, sinu sissetulekud on stabiilsed ning võid isegi saada ootamatut majanduslikku kasu. Suve algul võid tunda, et sinu areng võiks olla kiirem, sa tahaksid oma oskusi ja teadmisi rohkem rakendada ning suurendada oma otsustamisvabadust. Vaata üle, mis sind tagasi hoiab ning on tõenäoline, et õige tegutsemisega suudad need piirangud endalt kerge vaevaga eemaldada. Katsu vältida seda, et suures entusiasmis võtad endale liigselt kohustusi või paned endale ülemäära keerukaid eesmärke. See võib sind pikemas plaanis hoopiski läbi põletada.

Tervise osas pead sel aastal rõhku panema tasakaalu leidmisele. Katsu leida endale sobivaid tegevusi või vaimseid praktikaid, mis aitavad sul olla rohkem teadlikult hetkes. Keskendu oma mõtetele ja tunnetele ning sa näed, kuidas sinu vaimse heaolu ja füüsilise tervise vahel valitseb väga tugev seos. Aasta keskpaigas peaksid olema tähelepanelikum, kuna võivad tekkida väiksemat sorti vigastused, mis on seotud kas liigse koormuse või ülepingega sportimisel. Katsu hoida pigem rahulikku joont ning võta oma eesmärgiks pigem mõõdukas tempos edasi liikumine. Aasta lõpupoole peaks su tervise olukord olema hea ning liikuma aina ülesmäge.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Armastuse ja suhete osas on sind aasta esimeses pooles ootamas väga emotsionaalne aeg. Oled väga tundlik ja koged kõike intensiivsemalt kui tavaliselt. See võib kaasa tuua nii peadpööritavalt õnnelikke hetki, kui ka kirglikke plahvatusi, mis toob kaasa tülisid ja haavumist. Katsu hoida pea selge ja süda avatud, et suudaksid teha õigeid valikuid. Aasta keskpaigast alates hakkavad asjad jõudsalt paremuse suunas liikuma. Oled oma tundemaailmaga heas kontaktis ja usaldad elu. Sa julged küsida seda, mida vajad ning just see on aluseks parematele ja lähedasematele suhetele.

Tööalaselt tõutab uus aasta tuua sulle väljakutseid ja katsumusi, kus saad end ja oma võimeid proovile panna. Sa liigud oma unistuste suunas ja teed teadlikke valikuid. Aasta keskel võid kokku puutuda raskustega, millega toime tulemiseks võid vajada mõne mentori või toetava kaaslase nõu ja abi. Võta endale aega, et järele mõelda, mis on sinu jaoks oluline ning millele sa ei peaks oma energiat raiskama. Aasta lõpupoole võid pisut rahulikumas tempos edasi liikuda. Tunned end kindlalt, sinu plaanid töötavad ning sul on kindel visioon oma tuleviku osas. Ainus, mida nüüd vajad, on kannatlikus, sest just see viib sind sihile.

Tervis tõotab aasta esimeses pooles olla üldiselt hea. Kui oled vaevelnud mõne kroonilise tervisehäda käes, siis nüüd on see leevendumas või täiesti kadumas. Igal juhul on enesetunne hea ning ka vaimne ja füüsiline tasakaal ja harmoonia on olemas. Aasta keskpaigas pead aga enda eest teadlikult hoolitsema. Tervis võib vajada pisut tagant turgutamist ning parim, mida teha saad, on hoida kinni kindlast reziimist. See tagab sulle stabiilsuse. Aasta lõpupoole on sind taas ootamas paremad ajad. Leiad endale sobiva vaimse või füüsilise praktika, mis tervise olukorda jõudsalt parandab.

Autor: Katrin Oidra

Täname Tallinna vanalinnas asuvat restorani Rataskaevu 16, mille hubases atmosfääris Tiit Blaat video filmis.

Loe ka:

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid