Bhagavan Das on armastatud kirtanilaulja kontserdisaalides ja joogakeskustes kõikjal maailmas, tunnustatud helijooga meister ja vaimne õpetaja. Ta on salvestanud mitu albumit ja kirjutanud autobiograafilise teose "It's Here Now, Are You?". Koos Sharada Deviga viivad nad publiku muusikalisele rännakule läbi kirtani ehk India traditsioonilise improvisatoorse lauluviisi ning annavad võimaluse kogeda seeläbi helidemaailma imepära ja iseendana olemist.

Kolmapäeva õhtul annavad Bhagavan Das ja Sharada Devi ka töötoa, kus õpetavad nada joogat ehk helijoogat, mis on heli kaudu jumaliku olemusega ühenduse saavutamise iidne teadus. See on sisemise hääle jooga, mis aitab saavutada ja kogeda ühendust Allikaga läbi heli ja hääle. Selle iidse vaimse kunsti ja praktika aluseks on kogu kosmost täitvate ja loovate helivibratsioonide ehk nāda'de kasutamine enese tervendamiseks ja vaimseks arenguks. Hindu vaimses praktikas peetakse oluliseks lülisamba põhjas uinuvas olekus peituvat elujõudu ehk kundalinit.

Mõned Bhagavan Dasi elutarkuseterad:

 1. Elu on siin ja praegu. Kuidas Sinul?
 2. Lõpeta reisid minevikku ja tulevikku muretsemaks, mis Sinuga on juhtunud või juhtuma hakkab, hüppa lihtsalt praegusesse hetke ja hinga.
 3. Saa teadlikuks oma hingamisest. Hingamine on nagu iste, millel istume.
 4. Meil on vaja vähendada mõttereise raha, seksi ja võimu juurde ning leida üles tee südamesse. Süda on meie tõeline sihtpunkt.
 5. OM on Jumala püha heli.
 6. Elu sünnib surmast.
 7. Tõde saab nähtavaks siis, kui alistume eksistentsile.
 8. Jumalik Ema manifestreerub meile läbi andumuse, pühendumuse.
 9. Leia üles oma eriline anne ja kui Sa oled sellega ühenduses ning see teeb Sind õnnelikuks, mine seda teed.
 10. Kaastunne tähendab olla võimeline rääkima vabalt kõikide inimestega.
 11. Teekond valgustumisele ei ole grupireis. See on Sinu ja Jumala vaheline asi. See tähendab Sul on vaja minna sisse, saada teadlikuks sisemaailmast ja enda päris olemusest.
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid