Ruumide energeetiline puhastamine hoiab negatiivse eemal

1. Pane ära kõik otstarbetud ja ebavajalikud esemed - viska ära või anna ära. Nii lased lahti ka minevikust. Kui on raske lahti lasta, siis sorteeri need asjad ära, millest on raske lahti lasta ja vii silma alt ära ning tegele sellega veidi hiljem. Mineviku säilitamine takistab sul elamast siin ja praegu.

2. Ava aknad ja tuuluta, lase värskel õhk kõikjale.

3. Liiguta aeg-ajalt mööblit toas. Pööra erilist tähelepanu nurkadele - sinna koguneb seisev energia. Pane nurkadesse küünal põlema ja palu sellel kõik negatiivne ja seisev energia puhastustules põletada.

4. Pese seinu veega, millesse on lisatud 1 spl meresoola ämbritäie vee kohta.

5. Pese põrandaid veega, millesse on lisatud mõned tilgad eeterlikku õli(piparmündi, salvei, kadaka, sandlipuu).

6. Täida pihusti puhta veega, millesse on lisatud mõned tilgad eukalüpti või lavendliõli (antibakteriaalse toimega) ja pritsi seda vett aeg-ajalt õhku.

7. Puhasta kodu meresoolaga - hakka kodu välisukse juurest liikuma, poetades seinaäärde ja nurkadesse veidi meresoola. Liigu kellaosuti suunas kuni kogu korter või maja on läbi käidud ja jõuad välisukseni tagasi. Palu seda tehes soolal su kodu seisvast, mustast ja haigusttekitavast energiast puhastada. Lase soolal niimoodi olla terve päeva kui oled tööl või kodust ära, kasvõi 24 tundi. Kui tagasi tuled, pühi sool kokku taotlusega - ma pühin ära kogu mustuse ja segaduse oma kodust. Siis viska sool wc potti ja lase veega alla.

8. Haige inimese tuppa võid asetada topsi meresoolaga ja panna küünla põlema.

9. Põleta kodus tihti küünlaid, kasuta aroomilampi või põleta viirukeid.

10. Mängi kodus mantraid, tervendavaid helisid, rahulikku ja tasakaalustavat muusikat.

11. Plaksuta aeg-ajalt käsi, nii puhastad samuti enda ümbrust ning ka keskkonda.

12. Hoia kodu valgena - lase päikesevalgusel sisse paista ja sinu kodu positiivse energiaga laadida.

13. Muretse koju mõni suurem kristall (seleniit, mäekristall) ja palu sellel kristallil sinu kodu puhtana hoida ja laadida.

Maagilised nipid kurja eemale hoidmiseks

1. Kui soovid katsta oma kodu ja lähedasi pahatahtlike inimeste eest, siis riputa peaukse juurde küüslauku.

2. Kui soovid aga oma kodust eemale hoida vaimud, kummitused ja kurjad vaimud, siis pead uksele joonistama kriidiga risti.

3. Samuti aitab kurjade vaimude vastu maja ukselingi külge riputatud soolakotike või kelluke.

4. Head õnne toob ja kaitset halbade vaimude eest pakub aga uksele riputatud okas-või lehtpuu okstest valmistatud vanik.

5. Kui soovid kaitsta oma kuuri või garaaži kutsumata külaliste eest, siis võiksid panna mati alla kaks ristatud nõela või lüüa ukse sisse seespool kolmnurgakujuliselt kolm naela nii, et kolmnurga tipp oleks ülespoole suunatud.

6. Lävepaku alla võib puistada ka sinepiseemneid, ka need hoiavad pahatahtlikud olendid eemal.

7. Kui majal on veranda, siis tasub selle läheduses kasvatada sõnajalgu, kadakaid või liiliaid.

8. Eramajas elades tasub maja tänavapoolse läve alla panna nuga või karbike, milles on auguga kivikesed. Kurjade vaimude eemale hoidmiseks tasub sinnasamasse maasse kaevata soolaga täidetud vana sokk.

Allikad: Elumuutjad.ee, Alkeemia.ee