Jäär
21. märts - 19. aprill

Kui oled kindlas suhtes, saad seda tugevdada, teineteisemõistmist arendada. Seksuaalelu muutub intensiivsemaks, lõõmav kirg liidab teid tõeliselt ühte. Kui nüüd peaks alguse saama uus suhe, kujuneb see tõenäoliselt tuliseks ja kauakestvaks. Hästi võivad õnnestuda ühisvaraga seotud äritehingud. Kui vajad laenu või toetust, on õige aeg selle taotlemiseks.

Sõnn
20. aprill - 20. mai

Lihtne on endast meeldivat muljet jätta ja kaasinimestega hästi läbi saada. Sujuvad suhted armsama ja sõpradega, äripartnerlus tõotab kasu tuua. Aeg sobib armastuse avaldamiseks, kallimaga koos elumõnude nautimiseks ja kultuuriürituste külastamiseks. Uued suhted on kerged tekkima. Kui aga oled kellegagi riidu läinud, suudad nüüd temaga kenasti ära leppida.

Kaksikud
21. mai - 21. juuni

Paned suurt rõhku nii välimuse kui tervise eest hoolitsemisele. Ilusana tunned end enesekindlana. Suhtlus kolleegide ja klientidega edeneb sujuvalt, võib lausa juhtuda, et tööasju ajades kohtad uut armastust. Ka võid isiklikud võlud mängu panna selleks, et tööl oma tahtmist saada. Üritad kergemini läbi ajada, rasket ja musta tööd vältida.

Vähk
22. juuni - 22. juuli

Sind köidab elu lõbusam pool. Tahad olla inimeste hulgas, pidudel käia ning tutvusi sõlmida. Meeldivad inimesed, keda nüüd kohtad, võivad ka äriasjus kasulikuks osutuda. Tunned vajadust seltskonnas särada, vastassoo esindajate pilke endale tõmmata. Üle kõige naudid flirtimist, sind võlub mängu ilu. Kui oled Vähi-naine, kes soovib rasestuda, võib see nüüd õnnestuda.

Lõvi
23. juuli - 22. august

Tunned end hästi hubases keskkonnas. Küllap tahad aega veeta kodus, kõige lähedasemate inimeste ringis. Võtad põhjalikult ette kodu kaunistamise enne pühadeaega. Vanema põlvkonnaga on suhted head, pealegi võid neilt saada materiaalset toetust. Naudid hõrkude roogade valmistamist ja külaliste võõrustamist. Ära ainult maiustamisega liiga hoogu sattu!

Neitsi
23. august - 22. september

On palju suhtlemist ja ringi liikumist, meeldivatel teemadel lobisemist. Küllap kuuled huvitavaid uudiseid. Äriasju on lihtne ajada, sest tabad lennult ära, kellele kuidas muljet avaldada. Suudad leida õiged sõnad, end meeldivalt väljendada. Ajajärk sobib oma tunnete sõnadesse panemiseks. Kui kedagi armastad, ära häbene seda öelda!

Kaalud
23. september - 23. oktoober

Naudid luksust ja mugavust, pead oluliseks materiaalset heaolu. Äritehingud võivad oodatust rohkemgi sisse tuua, samas aga kipub raha su näppude vahelt ka kergemini välja voolama. Mööda kaubanduskeskusi kolamine on sinu jaoks põnev seiklus. On aga oht liiga hoogu sattuda, ilusaid ja kalleid, kuid ebapraktilisi asjakesi soetada.

Skorpion
24. oktoober - 21. november

Oled tavapärasest leplikum ja taktitundelisem, tahad teistega hästi läbi saada. Välimus on nüüd eriti oluline, küllap võtad ette iluprotseduure ja riietud kaunilt ning pilkupüüdvalt. Vastassoolistele mõjud lausa magnetina. Tasuks endale lubada veidike puhkust ja elu nautimist, veeta aega mõnusasti oleskledes armsa ja hellusi jagava inimese kaisus.

Ambur
22. november - 21. detsember

Oled hinnatud kaaslane, sest praegu suudad sa kannatlikult teisi kuulata ja murede korral lohutada. Sead ehk teiste vajadused enda omadest kõrgemalegi, oled hoolitsev ja omakasupüüdmatu. Ära kallimat nunnutades liiale mine - ka sina ise vajad õrnust ja hoolimist! Praegu võib tekkida armusuhe, mida on vaja saladuses hoida.

Kaljukits
22. detsember - 19. jaanuar

Sõbrad on sulle kõige tähtsamad! Nende hulgas tunned, et sind mõistetakse ja hoitakse, ka sina mõistad teisi poolelt sõnalt. Suurepärane periood toredate ürituste ja pidustuste korraldamiseks. Ka töised koosolekud sujuvad - lihtne on kolleegidega ühisele eesmärgile keskenduda. Ammune sõber võib nüüd tunnistada, et tegelikult on ta sinusse kõrvuni armunud.

Veevalaja
20. jaanuar - 18. veebruar

Sinu tööalased sihid on arvatavasti kõrged, nende poole rühkimisel kasutad eeskätt isiklikku veetlust. Vastassoost ülemuselt on lihtne soodsaid tingimusi ja ehk ka kõrgemat palka välja kaubelda. Tõmbad ligi inimesi, kes on sulle kasulikud. Võimalik, et sul tekib armusuhe töises ringkonnas. Sinusse võib armuda vanem, soliidne, kõrgemal positsioonil olev isik.

Kalad
19. veebruar - 20. märts

Periood toob silmaringi laiendavaid, huvitavaid kogemusi. Sind köidavad isikud, kes on targad ning kellelt saab midagi õppida, ka salapära ja eksootika mõjub ligitõmbavalt. Küllap ihkab hing eemale tavapärasest keskkonnast, tahad reisida, uusi paiku avastada. Reisil olles võib tekkida armusuhe, ent võid ka kodukamaral kohata välismaalast, kes võidab su südame.

Koostas astroloog Maria Angel, raamatu "Eesti horoskoop 2016" autor

Uuri lisa Maria Angeli facebookilehelt Eesti Horoskoop ja kuula teda rääkimas astroloogiast Raadio 2 saates "Hallo, Kosmos!"