1. Julgus riskida ja muuta oma elu peab olema suurem kui hirm kaotada mugavust.

2. Julgus ei ole muud kui jõud, mille abil saadakse üle ohtudest, ebaõnnest, hirmust ja ebaõiglusest; tänu millele suudetakse endale jätkuvalt kinnitada, et elu koos kõigi oma muredega on hea, et kõigel on tähendus, isegi, kui see jääb meile mõistetamatuks, ja et alati tuleb homne.

3. On hea, kui inimene ei julge teha seda, mida ta ei pea ilusaks. Aga ei ole enam teab mis hea, kui miski ei ole mõne arvates ilus sellepärast, et tema seda teha ei julge.

4. Alati on palju lihtsam uskuda oma headusesse, kui teistega silmitsi seista ja oma õiguse eest võidelda. Alati on lihtsam kuulata solvanguid ilma samaga vastamata, kui julgeda endast tugevamaga võitlusesse astuda. Alati võib öelda, et kivi, millega meid visati, ei teinud haiget, ja ainult öösel - kui oleme üksi ja naine, mees või toakaaslane magab - ainult öösel julgeme vaikselt oma arguse pärast nutta.

5. Ei ole oluline, kes sa oled. Pole vahet, mida sa teinud oled. Ei ole oluline, kust sa tulnud oled. Sa saad alati muutuda, et saada paremaks versiooniks sinust endast.

6. Kui sinu rõõm tuleb sellest, mida ühiskond arvab sinust, siis oled sa alati õnnetu.

7. Vapper on see, kes suudab armastada teist tingimusteta, midagi vastu ootamata, lihtsalt andes. See nõuab julgust, sest me kardame haiget saada ja oma südant avatuks jätta.

8. Elu pole kellegi jaoks kerge. Aga mis siis? Meie kõigi sees peab peituma sihikindlust ja enesekindlust. Me peame uskuma, et oleme milleski andekad ja suudame kõigest hoolimata saavutada edu.

9. Astu enesekindlalt oma unistuste poole. Ela elu, mida oled alati ette kujutanud.

10. Elu on väljakutse, võta see vastu! Elu on unistus, tee see teoks! Elu on mäng, mängi seda! Elu on armastus, naudi seda!

Koostas: Rain Siemer

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid