Andestan kõigele minevikus toimunule

Kui mainitakse sõna andestus, siis kes sulle meenub? Sul on tunne, et sa ei suuda iial unustada ega andestada. Kes on see inimene, milline on see kogemus? Mis on see, mis hoiab sind mineviku küljes? Keeldudes andestamast, hoiad sa kinni minevikust ning sul on võimatu olla olevikus. Ent ainult olevikus olles saad luua endale tulevikku.

Andestamine on kingitus iseendale. See vabastab sind minevikust, minevikukogemusest ja möödunud suhetest. Andestamine võimaldab sul elada praeguses ajas. Kui andestad endale ja teistele, siis saad tõesti vabaks. Andestamisega kaasneb ääretu vabanemine.

Sageli tuleb sul endale andestada see, et oled vaikides talunud valusaid kogemusi ega ole end piisavalt armastanud, et neist kogemustest eemalduda. Niisiis armasta ennast, andesta endale, andesta teistele, ole hetkes.

Vana kibedus ja valu lihtsalt veerevad su õlult, kui teed oma südame uksed avali. Kui sa lähtud armastusest, oled alati hoitud. Andesta kõigile. Andesta endale. Andesta kõigele minevikus toimunule. Sa oled vaba.

Lase oma ellu armastus. Üks enese ja teiste armastamisega kaasnevaid preemiaid on see, et see tekitab hea enesetunde.

Minu armastus on piiramatu

Maailmas on väga palju armastust ja meie südametes on palju armastust, kuid mõnikord läheb see meil meelest. Mõnikord arvame, et armastust pole piisavalt või et seda on piiratult. Nii kogumegi kõike, mis meil on, ja kardame sellest lahti lasta. Kardame armastust endast välja lasta. Aga need meie hulgast, kes on valmis õppima, saavad aru, et mida rohkem armastust meist välja voogab, seda rohkem armastust on meie sees... ja seda rohkem armastust saab meile osaks. See on lõputu ja ajatu.

Armastus on tõesti kõige võimsam tervendav jõud üldse. Ilma armastuseta ei suudaks me sugugi ellu jääda. Kui imikutele ei jagata armastust ja kiindumust, siis nad kuhtuvad ja surevad. Suurem osa meist arvab, et saab hakkama ka ilma armastuseta, kuid see pole nii. Meile endale suunatud armastus on tervendav vägi. Sellepärast tulebki olla iga päev võimalikult armastav.

Olen väärt armastust

Armastust ei pea välja teenima, nii nagu ei pea välja teenima õigust hingata. Sul on õigus hingata... sest sa oled olemas. Sul on õigus olla armastatud... sest sa oled olemas. Rohkem polegi vaja teada.

Sa oled enesearmastust väärt. Ära lase ühiskonna negatiivsetel seisukohtadel, vanematel või sõpradel külvata endasse arvamust, et sa pole küllaldaselt hea. Sinu olemuse reaalsus on see, et sa oled armastusväärne. Võta see teadmine vastu ja kanna seda endas. Kui teed seda siiralt, siis avastad, et inimesed kohtlevad sind armastusväärse inimesena.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid