Druiidid olid loodusega lähedalt seotud maagid, kes kummardasid taimetarkust ja otsisis neist tõde. Oma maagias kasutasid nad ruune ja neil ooli väga palju rituaale, mis kõik olid loodusega väga seotud.

Druiidid omistavasid suurt tähtsust metsale ja puudele, mille keskel nad elasid. Seega on täiesti loogiline, et nad seostasid inimese iseloomu puudega, väites, et nii inimestel kui taimedel on oma kindlad iseloomujooned, väärtused ja puudused.

Sünnikuupäev määrab, kas oled salapärane orhidee, sõbralik sirel või hoopis häbelik karikakar. See horoskoop jaotab kõik inimesed lilledeks ning räägib sinu iseloomust, tõmmates paralleele lille ja inimese vahel.

Milline lill sa oled druiidide horoskoobi järgi?

1.-10. jaanuar: kollane emajuur

Selle lillel on väga sügavad juured. Seega selle märgi all sündinud inimesed on salapärased ja raskelt lasevad enda lähedale võõraid. Nad on lojaalsed sõbrad, abikaasad ja juhid. Nad saavad kergesti hakkama erinevate ette tulevate eluraskustega.

11.-20. jaanuar: ohakas

Vastupidiselt oma nimele on selle märgi all sündinud lahked ja vastutulelikud. Suurepärased sõbrad ja lahkelt võtavad vastu oma koju külalisi. Väga töökad ja suudavad edukalt karjääri teha, kuid tihti nad pole piisavalt enesekindlad. Aga just selle enesekindluse puudumise pärast on tarvis ennast pingutada.

21.-31. jaanuar: õlelill

Selle märgi all sündinud ei kujuta oma elu ette ilma inimesteta enda ümber. Neil on hea meel aidata teisi ja nad teevad seda omakasupüüdmatult. Nad peaksid olema ettevaatlikud kadedate inimestega, sest negatiivsus ei mõju hästi nende heatahtlikusele.

1.-10. veebruar: puuvõõrik

Huvitavad, nägusad ja võluvad inimesed, kes ei jää seltskonnas märkamatuks. Nad satuvad alati vastassugupoole tähelepanu alla. Neil oleks kindlasti soovitav tegeleda erinevate spordialadega.

11.-20. veebruar: belladonna

Nende hing on alati otsimas vabadust. Neil on mässumeelne ja mõnikord ohjeldamatu karakter. Meestele väga meeldivad sellised daamid. Selle märgi all sündinud mehed on väga töökad ja materiaalselt kindlustatud. Nad on ka galantsed ja viisakad.

21.-28/29. veebruar: mimoos

Andekad, tundlikud ja õrna iseloomuga, kes vajavad toetust ning innustust oma töös. Neile on tähtis tervis ja ei meeldi raisata asjatult oma jõudu. Nad ei karda ka oma pöörastest ideedest teistele rääkida.

1.-10. märts: moon

On armsad ja võluvad. Neid lihtsalt ei armastata, vaid jumaldatakse lähedaste ja tuttavate poolt. Pole imekspandav, et nad on naabrite poolt hinnatud ja austatud inimesed. Kuid sellegipoolest langevad nad kahjuks aegajalt depressiooni.

11.-20. märts: liilia

Liiliad on väga salapärased ning hästi elegantsed. Nad on ahvatlevad ja kavala pilguga. Neid ennast on aga raske ahvatleda ja võrgutada. Meessoost liiliad on vabadust armastavad unistajad.

21.-31. märts: sõrmkübar

Nad tunduvad esimesest silmapilgust vaprad ja tugevad. Neil on raudne karakter ja tahtejõud, enesekindlad ja aktiivsed. Nad suudavad leida väljapääsu igast olukorrast. Kuid tihti on nad oma pingutuste pärast stressis.

1.-10. aprill: magnoolia

Piisavalt ambitsioonikad ja julged, nad tahavad alati ja kõikjal olla esimesed ja parimad. Nad püüdlevad alati millegi poole nii töös, kui ühiskonnas. Naised oskavad ennast näidata paremas valguses ning mehed on härrasmehelikud ja enesekindlad.

11 - 20. aprill: hortensia

Helded ja lahked inimesed, kellele meeldivad rahvarohked üritused. Neile meeldib teha ilusaid ja üllaid tegusid ning inspireerida teisi. Ainsaks probleemiks neile jääb aga alatine ajapuudus.

21.-30. aprill: daalia

Selle märgi all sündinud inimesed panustavad liialt palju oma töösse ja teistele inimestele. Nad kipuvad üle hindama oma võimeid. Nad peaksid veidi lõdvaks laskma ja vabanema püüdlusest täiuslikkusele.

1.-10. mai: maikelluke

Helded, avatud ja siirad inimesed, keda võivad mõningad halvasti ära kasutada. Selle märgi naised vajavad tugevaid mehi enda kõrvale. Meestele oleks soovitav mitte võtta aga liialt palju vastutust endi õlule.

11.-20. mai: purslane

Inimesed kes on suhteliselt raske iseloomuga, pigem on nad kahtlevad ja umbusklikud. Nad võivad kahelda isegi oma kõige lähedamastes inimestes, kuid peaksid õppima elu rohkem usaldama.

21 - 31. mai: kesalill

Selle märgi inimesed on lihtsad ja meeldivad. Neil on palju sõpru ja austajaid. Nad armastavad rõõmsameelseid ja lärmakaid ettevõtmisi ning lõbusat seltskonda.

1.-10. juuni: kellukas

On väga seotud kodu, pere ja lähedaste sõpradega. Kõik muutused on neile stressiks. Kui nad peaksid minema komandeeringusse, siis nad ei istuks turvalisuse kaalutlustel mingil juhul lennukisse, vaid eelistaksid võimaluse korral pigem rongiga reisida.

11.-20. juuni: margareta

Väga tähelepanelikud inimesed, nad on alati kursis kõigi sündmustega, kuigi oma loomult on nad ise vaiksed ja häbelikud. Nad teavad, kuidas saavutada oma eesmärke. Nad armastavad rahu ja vaikust.

21. juuni - 1. juuli: tulp

Selle märgi mehed on tõelised Don Juanid, kes oskavad hinnata naiste ilu. Naised ei vasta tihti meelitustele ja armuavaldustele - nad ei kiirusta. Nad on energilised ja armastavad vabadust.

2.-12. juuli: vesiroos

Selle märgi all sündinud tunnevad ennast igas olukorras mugavalt ja kohanevad kergesti. Kui nende teel on erinevaid raskusi, siis saavad nad neist alati jagu.

13.-23. juuli: kannike

Nad ei jää kunagi märkamatuks, kuigi nad ise eelistaksid ilmuda salapäraselt ja suurejooneliselt välja, et siis "lavale astuda". Nad on ustavad abikaasad, samuti on neil palju sõpru ja tuttavaid.

24. juuli - 2. august: kibuvits

On tundlik ja heasüdamlik. Ta oskab ennast suurepäraselt kaitsta ja tema sõbrad on sellest hästi informeeritud. Usaldusväärne sõber. Alati austab suhtlemisel ka teist osapoolt.

3.-12. august: päevalill

Selle märgi all sündinud on sihikindlad inimesed, keda ei pane miski oma eesmärkidest taganema. Nad on edukad ja jäävad alati kindlaks oma põhimõtetele

13.-23. august: roos

Need ilusad inimesed sattuvad tihti intriigidesse ja nad saavad tunda kadedust ja armukadedust. Neil on vaja suuri jõupingutusi, et eemale hoida negatiivsust.

24. august - 2. september: kukekannus

Kipuvad olema teiste suhtes liialt nõudlikud. Nende enda eluviis on ka suhteliselt karm. Nad peaksid õppima vastu seisma pahatahtlikele inimestele.

3.-11. september: nelk

Selle märgi all sündinutele on kõige tähtsam tõde. Neil on tugev iseloom ning nad on kangekaelsed. Kipuvad olema töönarkomanid, kes ei karda raskusi.

12.-22. september: aster

Inimestel meelolu tõuseb alati, kui astriga koos olla, sest nende seltsis on väga lõbus. Nad on sõbralikud ja väga head juhid. Tööl hinnatakse neid samuti kõrgelt.

23. september - 3. oktoober: kanarbik

Sellistel individualistlikel inimestel on tugevaks iseloomujooneks originaalsus, elegantsus ja oskus väljuda keerulistest olukordadest väärikalt. Nad on kuldsete kätega lojaalsed sõbrad ja koostööpartnerid.

4.-13. oktoober: kameelia

Need on elegantsed, armsad ja kunstiinimesed, kes oskavad hoida meeleolu üleval. Nad ei ole kaugeltki nõrgad ja suudavad eluraskustele julgelt vastu minna.

14.-23. oktoober: sirel

Sihikindlad inimesed, kes alati on valmis sulle ulatama oma abikätt. Nad on ka küllaltki ambitsioonikad ja hingelt alati noored.

24. oktoober - 2. november: freesia

Nad on kartmatud ja püsivad, kuid nad on ka jonnakad. Tööd neile meeldib teha ja nad armastavad igat ettevõtmist lõpuni viia. Neil on palju austajaid, aga oma tõelise valikuga nad väga ei kiirusta.

3.-12. november: orhidee

Salapärased ja huvitavad inimesed. Nad on liialt kahtlejad ja vaidlevad tihti ning see võib vahest viia tülide ja riidudeni. Nad võivad saavutada palju, sest ei karda täpsustada kõike detailideni. Et saavutada oma eesmärke, on neil tarvis emotsioone vaos hoida.

13.-22. november: pojeng

Selle märgi all sündinud on hea tervisega ja peavad raskustele hästi vastu. Neile pole ükski ettevõtmine liiga raske ega ülejõu käiv.

23. november - 2. detsember: gladiool

Need muidu unistajad, on valmis hullumeelseteks tegudeks. Nad on romantikud, kes oskavad hinnata ilu. Loodus pole neile andnud erilisi oskuseid, aga nad teevad alati hästi oma tööd ning on kohusetundlikud.

3.-12. detsember: võilill

Nende jaoks on väga oluline tähelepanu. Selleks on nad valmis ekstravagantsusteks aga vahest võivad selle tõttu ka üle piiri minna. Peaksid õppima end veidi ohjeldama.

13.-22. detsember: lootos

Need on erakordsed isiksused. Nende teod ja mõtlemisoskus paneb teisi neid imetlema. Tänu oma oskustele andestatakse neile nii mõnedki nende puudujäägid.

23.-31 detsember: eedelveiss ehk alpi jänesekäpp

Nad on väga usaldusvääsed inimesed, kes on igas olukorras valmis aitama sõpru. Reeglina nad on vaiksed, kuid võivad aegajalt kaotada enese üle kontrolli. Kui nad on vihased, siis pole neid tarvis rohkem häirida.