"Läbi liikumise vabaneb inimene pingetest ja lõõgastub. Tantsides partneriga saab jagada ja vastu võtta tingimusteta armastust ja tähelepanu," räägib üks peo korraldajatest Kristiina Raie.

"Vaimse õpetaja ja koolitajana puutun kokku paljude toredate inimestega ning mulle on korduvalt mainitud, et oleks tore osaleda üritusel, kus saab liikuda, on lõbus ning saab tutvuda uute inimestega erinevatel eesmärkidel. Niisiis võtsin lõpuks aega ja korraldasin koos Annika Urmi ja Kristina Rajaga ürituse, kus inimesed saaksid tõeliselt lõdvestuda, nautida meeldivat atmosfääri, head muusikat ja hõrke suupisteid," sõnab Raie.

Laupäevaõhtusel peol saab harjutada uusi tantsusamme menusaatest "Tantsud tähtedega" tuttava Marko Kiigajaani ja tantsutreeneri Kristina Raja juhtimisel. Pidu vürtsitatakse lõbusate seltskonnamängudega. Oodatud on kõik, kes soovivad nautida toredat sõbralikku seltskonda ja leida uusi sõpru oma ellu.

Osalemiseks ei ole vaja mingit eelnevat tantsuoskust. Peol pakutakse suupisteid ja tervitusjooki. Riietus võiks olla mugav ja viisakas.

Tore tantsusündmus algab sel laupäeval, 7. novembril kell 18.30 Tallinna vanalinnas asuvas Õpetajate majas (Raekoja plats 14) ja lõppeb kell 23.

Oma osavõtusoovist anna teada elektronpostile kristiinaurm@gmail.com või helista Annika Urmile 51 84 659. Uuri lisa ja jaga sündmust sõpradega facebookis.

Kuula ka Kristiina Raiet Raadio 2 saates "Hallo, Kosmos!"

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid