Meditatsioon:

1. Istu mugavalt toolil. Siruta selg ja toeta jalatallad põrandale. Sule silmad. Lõdvesta keha. Las su õlad vajuvad lõdvestudes allapoole. Käed puhkavad süles.

2. Pane tähele oma hingamist. Su hingamine on rahulik ja ühtlane. Sa hingad aeglaselt ja rahulikult sisse ja pikalt välja. Rahulikult sisse ja jälle pikalt välja. Las su kõht liigub hingamisega kaasa. Kõht on pehme ja pingevaba. Sisse hingates liigub kõht ette, välja hingates tagasi selgroo poole. Sa hingad kõhuga rahulikult ja sügavalt.

3. Sa liigud iga hingamisega aina sügavamale iseenda sisse, oma keskmesse. Võid asetada käe päikesepõimikule, mis asub ülakõhus nabast veidi kõrgemal. See on su isikliku väe keskus.

4. Hinga rahulikult ja tunneta oma keset. Kujutle, et su kõhus, su isikliku väe keskmes asub valgust ja soojust kiirgav erkkollane päike. Näe vaimusilmas, kuidas päikese kiired ulatuvad iga rakuni su kehas. Las see päikesekiirgus levib su kehas ja täidab su pealaest varvasteni. Kogu su keha täitub valguse ja -soojusega.

5. Kujutle, et su elus on kõik võimalik. Absoluutselt kõik! Pole mingeid ajalisi, rahalisi ega muid piiranguid. Sina saad olla oma elu looja. Millest sa sel juhul unistad? Esita endale 3 küsimust. Pea meeles: kõik on võimalik! Milline sa tahaksid olla? Mida sa tahaksid teha? Mida tahaksid omada?

6. Too tähelepanu uuesti päikesepõimikule, oma sisemise päikese juurde. Päike täidab kogu su keha valguse soojusega. Nüüd kiirgab valgus ja soojus ka su füüsilisest kehast väljapoole. See moodustab su ümber särava ja kaitsva välja.

7. Sa tunned end kindlalt ja energiliselt. Sinus on väge, et OMA teed käia. Kõik on võimalik!

8. Ole nüüd valmis siserännakult tagasi tulema. Hinga sügavalt. Oled jälle praeguses hetkes. Kui oled valmis, ava silmad.

Autor: Kadi Kütt

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid