Jutuvestja ja maailmaklassi muusik Fantuzzi, kes täna elab Hawaiil oma kätega puu otsa ehitatud majas, teab tuhandeid hipiajastu hiilgeaegadest pärit laule ja lugusid, millest vaid osake mahtus ühe õhtu kontserdisse. Katariina kirikutäis tantsuhimulist publikut ei andnud reipale vanaisale asu, vaid tantsis ja tantsis ning nõudis aina lisa.

Rändmuusiku erakordsed rõõmust ja eufooriast pakatavad esinemised sisaldavad performance-elemente, uskumatuid lugusid tema rännuteedelt ja mõnusat kaasahaaravat kariibimere-, afro-funk ja latino muusikat. Ta on rännanud mööda maailma üle 45 aasta ja esinenud igal kontinendil sadadel mainekatel festivalidel nagu Bali Spirit, Woodford Folk, Woodstock jpt.

Loe lisa Fantuzzi kohta ja vaata pilte kontserdist:

Vaata ka Fantuzzi kodulehte www.fantuzzimusic.com

Kui sind huvitavad väelaulud ja maailmamuusika, mängud ja tantsud, siis uuri lisa sel nädalavahetusel, 14.-16. augustil Lääne-Virumaal, Pariisi puhkekülas toimuva Väelaulude laagri kohta kodulehelt ja jaga ka sõpradega facebookis. See on meeleolukas lastelaager täiskasvanutele, kus kasvatajateks on Satyadev Barman, Tom Valsberg, Jane Kruus, Erki Kaikkonen, Joosep Kõrvits, Arne Lauri, Triinu Taul, Illimar Pilt, Margit Voht.

Väelaulde suvise kontsertseeria järgmine sündmus toimub teisipäeval, 18. augustil kell 19 kui Katariina kirikus esineb India päritolu Taanis elav armastatud mantralaulik Satyadev Barman. Uuri lisa facebookist.

Alkeemia pildigaleriidel aitab teostuda www.tehnikarent.ee

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid