"Meeste vägi on neile, kes tahavad tõsta oma seksuaalelu naudingu kvaliteeti. See on jõud, mis on ihas, andumises, ekstaasis, milles on säravat värskust ja nooruslikku jõudu. Ja seda jõudu saab taasluua ning hoida. See vägi annab elule maitse ja pikendab tema kvaliteeti ning teeb partnerid õnnelikuks," räägib kursuse olemusest selle juhendaja Erik Grünberg.

Meeste väe kursus on pühendatud meestele, kes vajavad edasiminekut joogas ja tantras ning mees-ja naisenergiate omavahelist harmooniat; püüavad kardinaalselt muuta oma armusuhte mustrit, et seda avardada; otsivad teed, kuidas leida eluenergiate loomiskaaslast - Shaktit ehk väega naist.

Meeste väe kursuse praktikad

 • Igaüks saab astroloogilise baasülevaate oma seksuaalsetest ja armastuslikust potentsiaalist, põhilistest sobivatest "partnerikujudest" ning elusuundadest seoses naistega
 • Saatuse muutmine, isiklik kalender
 • Enda seksuaalsuse ja armastamise väe saavutamine, seksuaalsuse tugevdamise viisid: seksuaalne toitumine, seksuaalne jooga (asanad, pranajaama, trataka), väge andvad taimed, lõõgastumise kunst jt
 • Meeste elujõu rituaalid: Tšod ("surm" ja taassünd), Samanja puja, Shiva sammas jt
 • Kundalini jõu aktiveerimisharjutused (Saraswati 20 kundalini krijat, prana vidja)
 • Loov impulss suhetes
 • Õnnelikkusele häälestuse arendamine
 • Praktikad, et olla meisterlik seksuaalpartner
 • Külgetõmbe loomine mehe ja naise vahel, kuidas olla ekstaatilises seksis
 • Armumise võimendamise ja rahustamise võtted
 • Mehe hingeline kaitse: solvumatus, hingeline avarus, kaitse seksuaalsete needuste ja sõnumiste eest
 • Tulerituaal

Kursusele soovijad saavad ankeedi täita SIIN

Meeste väe õpetaja Erik Grünberg

"Juba päris algusest on mind tõmmanud meele sügavused. Sealhulgas ka see, mis jääb väljapoole inimmõistuse maastikku ja tavatunnete tundmist. Argipäeva katuses on praod, millest hõljub vabaduse, ihade ja kirgastumise valgust. Idamaine sisemussepürgiv laad on mulle mõistetavam, kui Läänepärane välist genereeriv. Püüan välja arendada tugevatoimelisi psühhotehnoloogiaid ning kaardistada inimese alateadvuslikku maastikku. Minu maailmavaadet on tugevasti mõjutanud klassikalised loodusteadused ja kvantfüüsika, lisaks ettekujutus nn fundamentaalsest foonist "keev vaakum", kašmiiri tantrism, kaula šaktism, zen-budism, katsed ühendada Ida -ja Lääne mõttelaadi (K.Wilberi Suur Olemise ahel) ja süvaökoloogia," avab oma maailmavaadet meeste väe laagri õpetaja Erik Grünberg, kes on farmaatsia magister, joogatreener, sepp-kiviraidur, aednik, massöör ja veel mitme muu ameti valdaja.

"Igapäevaelus olen looduslaps. Vajan puhast õhku, vett, ürgset seksi ning uusi meelelisi ja vaimseid kogemusi ümbritseva kohta. Kui keegi küsib: "Kuhu jääb armastus?" - sinna kuhu sõnad ei ulatu. Veel üks kompromissitu tingimus: lõpmatu ja katkematu vabadus. Lisaks alateadlikele otsingutele on mu hinges ka aiandus (eriti jaapanipärane) ja suhtlemine looduskeskkonnaga, Avesta astroloogia, rituaalne teejoomine, sepatöö, alpinism, Hatha-, Radža-, Kundalini-, Laia- ja Tantra jooga, šhaktistlik tantra ja seksuaalsed tehnikad, Idamaade filosoofia (eriti Kašmiiri Tantra), spetsiifiline muusika (etno, eriti India, Hiina, Jaapani, raskemetall, kaootiline muusika) ja pimedus," lisab Erik, kes on ka väeka naise Leesoja nõia Thule Lee elukaaslane.