Oma ideaalseimas kehastuses maapealses elus kohtume me oma kaksikleegiga. Kõik meie eelnevad suhted on meid ette valmistanud ja kujundanud selleks, et võiksime olla valmis ning suudaksime oma kaksikleegiga täiuslikult ühineda. 

Oma kaksikleegiga kohtumine on üks täiuslikumaid suhteid, mida me inimestena võime kogeda. Selliseid suhteid ei ole palju, kuid seda erilisemad ja kaunimad nad on. Siin on 10 tunnust, mille järgi saad teada, kas sina oled oma kaksikleegiga juba kohtunud.

1. Tunnete vastastikku tugevat ühtsust ja seotust, sellist, mida kumbki pole varasemalt tundnud. 

2. Teil oli juba enne reaalselt üksteisega kohtumist selge visioon või unistus oma kaksikleegi ilmumisest. 

3. Teil on tunne justkui oleksite ka varasemalt üksteisega koos olnud ning teadnud ja tundnud üksteist juba terve igaviku. 

4. Kuigi teil on üks hing, olete väliselt justkui vastandid, kes on tõmbunud. Teie huvid, eelistused ja iseloomud ei pruugi olla sugugi sarnased.

5. Teil on omavahel lausa telepaatiline ühendus - tunnete kui teine mõtleb teie peale, aimate ette haigestumisi ja kogete muid analoogseid kokkusattumusi. 

6. On tõenäoline, et teie esmakordse kohtumise ajal oli üks või mõlemad teist suhtes. Kuna kaksikleegi suhe on väga oluline ja intensiivne, siis nõuab see ettevalmistust ja eelnevaid kogemusi, et oleksite piisavalt küpsed ja tugevad sellise suhte jaoks. 

7. Hoolimata kõikidest elus ja suhtes ette tulevatest raskustest jääte te kokku ning toetate ja täiendate üksteist. 

8. Oma partnerist eemal viibimine on väga raske ning sa võid kogeda lausa füüsilist haigestumist igatsusest. 

9. See suhe paneb sind iseennast ja oma eksistentsi paremini mõistma. 

10. Ükskõik, mis sind ka sinu partneri juures ei häiriks, suudad sa seda aktsepteerida, sest sinu armastus on tingimusteta. 

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid