Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Kaljukitsel on kaasasündinud austus raha vastu ja ta ei kuluta seda kunagi asjatult. Kõik, mida ta ostab, on kvaliteetne ja peab kaua vastu. See ettevaatlik tähemärk kavandab hoolega oma finantstulevikku, säästud, kindlustus ja pensioniplaanid on varakult paika pandud. Investeeringuid teeb ta pärast põhjalikku kaalumist ja asjatundjatega nõu pidamist. Kaljukits ei lähe iialgi riskidele.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Veevalaja on kas ihne või impulsiivne raiskaja, sõltuvalt sellest kumb valitsev planeet on tugevam. Saturni mõju all olev Veevalaja ei pane kunagi pangakonto väljavõtet ilma seda kontrollimata käest. See isik teab sendipealt, kui palju ta väärt on. Uraani valitsemise all olev Veevalaja kontrollib rahanduslikku kaost, mida toidavad kasvavad võlad ja äärmuslikud äriplaanid. Hiilgav avastus, mis tekkis soovist inimkonda aidata, võib Veevalaja püstirikkaks teha; tulusid jagaks ta siis muidugi teistega. Kõik investeeringud ja kiire rikastumise plaanid peavad olema rangelt eetilised.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Raha voolab sisse ja välja. Sellel ebapraktilisel tähemärgil pole aega eelarve koostamiseks või tulevikuvarude soetamiseks. Üksikasjad jäetakse märkamata, pangakonto väljavõtteid ei kontrollita ning finantskrahh terendab iga nurga taga. Äärmiselt helde käega tähemärk, kes läheb alati nutulaulu peale õnge ja kellelt võib suuri summasid välja petta.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Jäärad annavad raha välja heldelt ja sageli hetke ajel. Kuna neil on kalduvus riskide võtmisele, siis sellised turvatunde tekitajad nagu kindlustus ja hoiustamine neid eriti ei ahvatle. Neile meeldib hasartmängude põnevus. Paljud neist äritsevad väärtpaberi- või kaubabörsil võimaluse pärast kiiresti suurt raha teenida.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Kindluse mõttes kogub Sõnn raha panka, kuid kulutab ka kvaliteetsete luksusesemete peale. Selle tähemärgi esindajad investeerivad oma raha ehitusmaterjalidesse ja lasevad kõik ära kindlustada. Sõnn ei lase end lollitada kiire rikastumise ideedega ning investeerib raha alles pärast põhjalikku järeleuurimist.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Kaksikutele pole pangaarve suurus oluline. See leidlik tähemärk on alati suuteline raha saama kui vaja, isegi kahtlaste vahenditega. Kaksikud leiutasid kiire rikastumise skeemi ja finantspettused. See inimene ei kõhkle sõpradelt laenu küsides või neile laenates, ta ei muretse selle pärast, kui krediitkaardile tekivad kohutavad miinused. Loomupoolest õnnemängija ja kaval investor vaid lehvitab tiibadega ja võidab.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

See turvalisusele orienteeritud tähemärk tunneb ennast ilma rammusate säästudeta täiesti rahatuna. Vähki süüdistatakse sageli ihnsuses, kuid oma armastatute puhul on ta väga helde. Kuna sellel natuuril on peen ärivaist ja tavaliselt ta teisi ei usalda, siis peab ta oma rahaasju ise ajama. Kõiki investeeringuid kaalub ta hoolega.

Lõvi (24. juuli - 23. - august)

Lõvi on suur kulutaja ja elab tihti kaugelt üle oma võimete. Raha lihtsalt pudeneb tema kuldsete käte vahelt. Ega Lõvi sellest hooli, tal on kaasasündinud oskus raha juurde tekitada, pealegi toetavad teda alati teised. Isegi siis, kui Lõvi on rahast lage, on ta lahtise käega ja endiselt suurejoonelise elustiiliga.

Neitsi (24. august - 23. september)

Kokkuhoidlik Neitsi koostab hoolikalt eelarveid ja kulutab haruharva kerglaste asjade peale, eelistades mööda kauplusi käia ja sooduspakkumisi välja otsida. Tagasihoidlikult elades ja kulutades vähem, kui ta teenib, on Neitsil alati raha hoiuarvel. See tähemärk teab täpselt, kuhu raha läheb. Arved maksab ta õigeaegselt ja võlguvõtmist vihkab. Sellele ettevaatlikule tähemärgile on oluline rahanduslik planeerimine ja ta valib investeeringud, mille väärtus kasvab aeglaselt, kuid kindlalt.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Kuigi Kaalud teevad piinliku täpsusega finantsplaane, võivad nad ikkagi olla võlgades, sest armastavad hästi elada. Õnneks on Kaaludel oskus piisavalt teenida, et võlad ära maksta. Kaalude investeeringud on põhjalikult järele uuritud ja planeeritud, saavutamaks pikaajalist kindlustunnet. Kaalud on alati helded ja valmis kulutama, kui on tegemist luksusliku või kvaliteetse esemega, nende pilk peatub vaateakendel ja sooduspakkumistele ei suuda nad kunagi vastu seista.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Skorpion kontrollib end alati ja rahast rääkides on tal kindel seisukoht "mis on minu oma, see kuulub mulle", kuigi ta pole just ilmtingimata kitsi. Selle tähemärgi alalhoiuinstinkt avaldub hästikorraldatud finantsides, mis teenivad rikkuse säilitamise eesmärki. Samal ajal on Skorpion pillav laristaja ja talle meeldivad riskiga seotud investeeringud, mis tema intuitsiooni põhjal on head panused.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Ekstravagantne Ambur armastab raha, kui seda on, ja satub suurtesse võlgadesse, kui raha ei ole. Mingil moel ilmub alati kusagilt midagi. Sageli tekivad probleemid seetõttu, et Ambur ei vaata oma konto väljavõtteid ja võib olla naiivselt usaldav, kui temalt laenu küsitakse. Loomult hasartmängija, eelistab Ambur jätta finantsplaanide tegemise juhuse hooleks ja täielikult usaldavana satub kergesti kiire rikastumise skeemidesse.

Allikas: Judy Hall "Astroloogiapiibel", 2005