Mida teha selleks, et raha ligi tõmmata?

1. Korralik rahakott

Raha armastab mugavust. Nii, et kui Sul pole raha, siis üks põhjus võib selles olla, et Su rahakott on vana ja kole või veel hullem - Sul polegi rahakotti. Raha ei tahagi Su juures olla!

2. Raha peab olema rahakotis korrektselt

Rahatähed sirgelt, nurgad ja kortsud silutuna, ilusasti ühte pidi, soovitav näopool üles ja suurim (väärtuselt) kupüür kõige all, teised järjekorras peal pool, suuruse järgi kahanevalt. See on selleks, et suurim rahatäht kataks väiksemad ja meelitaks ligi veel suuremaid.

3. Rahakott on raha jaoks 

Mitte mingil juhul ei tohi hoida rahakotis raha kulutamist tõendavaid ("miinusmärgilise rahaauraga") pabereid, dokumente, tšekke, kviitungeid - kõik see peletab raha eemale. 

4. Rahale on kõige meelepärasem piparmündilõhn

 Juba vanad rahajuudid-liigkasuvõtjad teadsid seda. Niisiis piparmündi leheke või teekotike piparmündipuruga võiks koha leida Sinu rahakotis.

5. Alati olgu Sinu rahakotis üks 1-dollariline 

See on kõige maagilisem raha, iidsete juudi-kabala nõiamärkidega. Need märgid saadavad välja nähtamatuid kiiri, mida järgides leiab raha tee Sinu rahakotti.

6. Kui võimalik, siis hoia oma raha kindlas kohas kodus

Jäta meelde - rahamaagia tõmbab ligi raha. Mida rohkem teda on, seda suurema jõuga tõmbab. Pangas hoides tõmbab Sinu raha raha juurde pankuritele, mitte Sinule. 

7. Kodus tuleb raha hoida karbis

Jälle on tähtis see, et rahatähed oleksid sirgeks silutud, ei maksa paljuks pidada ka triikimist, korralikult ühte pidi, suuruse järjekorras tallele seadmist. 

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid