Meie ümber on väga palju erinevaid jõude, kes püüavad meeste ja naiste vahelisi suhteid torpedeerida, sest inimeste vaimse arengu peatamiseks on paremat võimalust raske leida. Loomulikult on olemas veel efektiivsemaid võimalusi, nagu näiteks sõda, kus inimesed saavad lausa surma või haavata, kas füüsiliselt või psühholoogiliselt. Kuid nn normaalsetes oludes on just armastussuhted põhjustanud paljude inimeste vaimse arengu aeglustumise või selle hoopis katkestanud, sest osapooled on langenud mingisse hävitavasse mustrisse, kus nad võitlevad omavahel või püüavad oma abikaasat mingil moel koguni hävitada, kui ta ei allu kontrollile.

Meil ei ole vaja ennast süüdi tunda, kui me pole oma armastussuhtes edukad olnud. Öeldu mõtteks on pigem anda mõistmine, et armastussuhtes olemine planeedil Maa on väga suur väljakutse. Kui meil on suhteprobleemid, peame suutma endale andestada. Samuti peame pingutama, et andestada oma abikaasale või partnerile.

Andesta ja mine edasi

Kui meil on tegemist lõppenud suhtega, siis tuleb meil mõista ühte: ainuke asi, mida me teha saame, on edasi minna. Selleks, et edasi minna, peab meil olema soov õppida vajalikud õppetunnid oma minevikusuhtest. Samuti tuleb meil andestada ja vabastada oma endine abikaasa või partner süüst ja süüdistamisest.

Pole kahtlust, et paljud lugejad reageerivad sellele, öeldes: "Aga mu eks tegi seda, teist või kolmandat! Kuidas ma saan talle andestada?" Kuid andestamise kaudu ei vabasta me "konksu" otsast mitte oma eksi. Me andestame selleks, et iseennast vabaks saada, et vabastada ennast sellest konksust, mille kaudu astraalolenditel on ligipääs meie energiakehale ja eluenergiale, sest just andestamatus teeb meid nende vastu kaitsetuks.

Me peame endile teadvustama, et parim, mida me teha saame, on see, kui me jätame seljataha ja unustame juba lõppenud suhte. Selleks, et edasi minna, on meil vaja andestada. Me peame andestama mitte ainult oma eksile vaid ka iseendale. Me peame kõigest, mis minevikus on toimunud, lahti laskma.

Siiski, ehkki meil ei ole võimalik oma möödunud suhet enam muuta, on meil sageli võimalik seda suhet hiljem kasutada oma vaimse arengu toeks, hinnates ümber oma kunagisi kogemusi ning jõudes paljude vanade olukordade kõrgema mõistmiseni, võrreldes sellega, mis meil oli suhtes olles. Kuid seda ei ole võimalik teha ilma täieliku andestamise ja neutraalsuseta.

Allikas: Visioonid.ee

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid