Millised on parimad valikud, kui soovid olla eduks tööl, lõõgastuda kodus või hoopis viia end sensuaalsesse meeleollu?

Kui soovid saavutada tööalast edu, siis kasuta segu sidruni ja neroli õlist. Piisab kui tilgutad aroomilampi 5-6 tilka õli (kokku). Traditsiooniliselt on maagias sidruniga seostatud planeeti Merkuur, mis esindab inspiratsiooni, eesmärke, mõtteselgust ja äriõnne. Rooma mütoloogias tuntakse Merkuuri kui suhtlemiset ja ideid valitsevat jumalat, seega on sidruni õli suurepärane, kui soovid läbi viia tööelu edendavat rituaali. Neroli, mis on vürtsikas ning kergelt magusa aroomiga, pärineb mõruapelsinipuust. See õli aitab eriti hästi neid, kes on kinni jäänud mingisugusesse negatiivsete energiate või mõtete võrku. Samuti aitab see vabaneda halbadest harjumustest ning tõstab sinu motivatsiooni. Kuna Merkuur on seotud õhuelemendiga, siis on oluline, et tööpaik oleks ka hästi valgustatud ja õhutatud. Kuna oranž värv on samuti selle planeediga seotud, siis võiksid kaaluda mõne seda värvi eseme töölauale soetamist - olgu selleks siis küünlajalg, mõni kujuke (väga hästi sobiks öökulli kujuke, kuna seda lindu seostatakse tarkuse ja heade valikutega) või kohvitass.

Kui soovid lõõgastuda, puhata või valmistada end ette meditatsiooniks, siis kasuta segu kuhu paned 2 tilka viirukipuuõli (frankincense), 2 tilka lavendliõli, 2 tilka mandariiniõli ja 2 tilka geraaniumi õli. Viirukipuuõli on rahustav ja tasakaalustav ning seetõttu on seda aroomi kasutatud juba sajandeid religioossetel tseremooniatel, et fokusseerida inimeste meel ja aidata neil keskenduda. Lavendel on samuti suurepäraselt rahustava toimega ning aitab hingamist ja mõtteid rahustada. Mandariiniõli on hea kasutada siis kui tunned, et meeleolu on langenud, sest see õli on meeleolu tõstva ja rõõmsameelsust tekitavate omadustega. Geraanium julgustab oma tunnete näitamist ja meele avamist. Lisaks aroomilambi kasutamisele võid põletada ka valget küünalt, mis sümboliseerib puhtust ja siirust . Samuti on hea, kui toas oleks vaasis või potis heledavärviliste õitega lilled.

Kui soovid tekitada sensuaalsemat ja romantilisemat õhkkonda, siis kasuta kaneeli õli, mis on kerge afrodisiakum, stimuleeriva, toniseeriva ja sensuaalse mõjuga. Piisab 4-5 tilgast aroomilampi. Kirglikuma õhustiku loomiseks sobib ka ylang-ylang. Selle taime lõhna tunti iidsetel aegadel kui "armastuse ja sensuaalsuse" tekitajat. See on üks kõige erootilisematest ja romantilisematest õlidest, mida aroomiteraapia tunneb. Taim kasvab Aasia troopilistes rajoonides ja Indoneesias kaunistatakse seniajani hästilõhnavate ylang-ylangi pärgadega äsja abiellunuid. Piisab samuti 4-5 tilgast, et saavutada soovitud tulemused. Lisaks võiksid kasutada ka poolvääriskive, mis on tuntud oma iha tekitavate ja seksuaalsust väljendada aitavate omaduste poolest. Võid asetada tükikese granaati ja karneooli oma voodi lähedusse või kanda neid kive endaga kaasas.

Toimetas: Katrin Oidra

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid